Anno Online z atrakcjami na Halloween

Anno Online z atrakcjami na Halloween

Halloween to jeden z tych dni, który jest bardzo chętnie podchwytywany przez studia deweloperskie, w wyniku czego ciekawe atrakcje pojawiają się w wielu grach sieciowych. Nie inaczej będzie w przypadku Anno Online.

Dyniowy świat

Już jutro, 27 października, Anno Online otrzyma ciekawe atrakcje związane z Halloween. Popularne szczególnie w Stanach Zjednoczonych święto to okazja, by popuścić wodze fantazji i wprowadzić do swojej gry elementy, które normalnie niekoniecznie musiałyby tam pasować.

Anno Online otrzyma między innymi specjalne budynki, udekorowane na modłę Halloween. Pojawią się między innymi nawiedzone obiekty, statki widma, a nawet całkowicie nowa wyspa, na której czekają na nas niesamowite przygody. Warto zaznaczyć, że nawiedzone wersje budynków będą zajmować mniej miejsca, a produkcja surowców będzie w nich szybsza.

Anno Online z atrakcjami na Halloween

Nowa waluta

Jeżeli myśleliście, że w łatwy sposób będziecie mogli wybudować nowe budynki, musicie zweryfikować swoje poglądy. Ubisoft z okazji Halloween wprowadzi dwa nowe rodzaje waluty. Będą to odpowiednio lampiony i dynie, za które zakupimy elementy związane ze świętem duchów. Lampiony będzie można wyprodukować w specjalnym warsztacie, natomiast dynie znajdziemy na wspomnianej powyżej wyspie.

Halloweenowe atrakcje ruszają już jutro i będą dostępne do 17 listopada.

Dodano:

10/26/2015

1 komentarz

  1. yyyyyyyyyyyyyyy głupia

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*