Forge of Empires bierze udział w EURO 2016

Forge of Empires bierze udział w EURO 2016

Wszystkich ogarnęło piłkarskie szaleństwo. Już dziś odbędzie się pierwszy mecz piłkarski EURO 2016 w Paryżu. Z tej okazji w wielu grach pojawiły się wydarzenia z tym związane. Na początku mieliśmy Word of Tanks, teraz w piłkę pogramy też w Forge of Empires, w którym startuje Puchar Świata w Piłce Nożnej.

 

Specjalnie wydarzenia w grze rozpoczyna się już dziś, podobnie jak mecz na otwarcie w EURO 2016. W trakcie jego trwania gracze będą mogli strzelać bramki i rywalizować ze swoimi sąsiadami. Zwycięzca otrzyma wyjątkowe nagrody, a także odblokuje nowe, ekskluzywne budowle. Cóż więc począć? Oglądać mecz w telewizji czy grać w Forge of Empires. Podczas trwania wydarzenia gracze z godziny na godzinę lub poprzez wykonywanie specjalnych misji będą zdobywać okazje do oddania strzałów. Wszystko w nowej minigierce.

Na czym to będzie polegać? Zawodnik będzie musiał wybrać jeden spośród czterech rodzajów rzutów karnych, różniących się między sobą trudnością. W zależności od wybranego poziomu gracz otrzyma określoną ilość trofeów. Czym więcej punktów zdobędziemy, tym lepsze nagrody otrzymamy po zakończeniu rozgrywek. Punkty można bowiem wymieniać na budynki, przedmioty i inne  bonusy. Nagrody będą się zmieniać co 6 godzin.

Dodatkowo co tydzień gracz z najwyższą ilością wygranych pośród wszystkich swoich sąsiadów dostaje specjalną nagrodę. Zagracie?

Dodano:

06/10/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*