Forge of Empires dostaje nową mini grę

Forge of Empires dostaje nową mini grę

Forge of Empires otrzymuje nową mini-grę. Dodatek będzie związany z Wyprawami Gildijnymi. A dokładniej? InnoGames ponownie rozpieszcza graczy. Niedawno dostaliśmy większą aktualizację, która dodała do gry wielosobowe misje, tak zwane Wyprawy Gildyjne, a teraz gracze dostaną jeszcze jedną atrakcję. Producent chce wzbogacić rozgrywkę o dodatkową mini-grę. 

Do tej pory udział w wyprawach mogli brać jedynie gracze lubujący się w walkach, wkrótce jednak do Wypraw Gildyjnych będą mogli dołączyć także gracze, którzy wolą  handel od walki. Razem z pojawieniem się mini-gry dojdzie możliwość negocjacji w poszczególnych konfliktach na mapie. Jak to ma wyglądać? Na początku gracz będzie musiał kliknąć  na odpowiednie pole na mapie, wtedy otworzy się negocjacyjna gierka, w której 5 postaciom trzeba będzie przyporządkować 5 surowców. Zadaniem gracza odgadnięcie, który z materiałów zainteresuje poszczególne osoby. Po przyporządkowaniu przedmiotu do bohatera i kliknięciu przycisku „Negocjuj” gracze dowiedzą się, które z nich zostały dopasowane poprawnie, które natomiast trzeba będzie zmienić. Brzmi ciekawie?

Gracz będzie miał tylko trzy szanse. Jeżeli odgadnie prawidłowo, będzie mógł zebrać punkty ekspedycji oraz indywidualną nagrodę. Ciekawe jak to się sprawdzi w praktyce?

Dodano:

06/28/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*