Forge of Empires, staje się częścią pakietu Samsung Galaxy Game Pack

Forge of Empires, staje się częścią pakietu Samsung Galaxy Game Pack

Forge of Empires, staje się częścią pakietu Samsung Galaxy Game Pack. To dobra wiadomość, ta gra to najpopularniejszy tytuł InnoGames, a może nawet i najlepszy.

Jesteście ciekawi jak to się stało? Wszystko przez jedną umowę, która zakłada współpracę pomiędzy obiema firmami. Gra będzie także od razu zainstalowana w najnowszym telefonie Samsung Galaxy S7. Galaxy Game Pack będzie oferować ekskluzywne oferty dla posiadaczy sprzętu z serii Galaxy i Gear, a już na początku nowi gracze otrzymają 10 dolarów do wykorzystania w grze. To bardzo ciekawa propozycja, ale czy to powód, żeby kupić nowy telefon? Niemniej jednak, miło ze strony InnoGames.

A tak całą sprawę komentują twórcy gry:

„Duża część naszych graczy używa sprzętu z serii Galaxy, dlatego współpraca z Samsungiem daje nam możliwość zwiększenia naszej widoczności na tych urządzeniach oraz w sklepie Galaxy Apps. Rozdawanie pakietów startowych dla nowych graczy zawsze przynosiło pozytywne skutki, z nadzieją spoglądamy więc na Galaxy Game Pack jako najnowszą część naszej kampanii marketingowej”.

 

Dodano:

06/30/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*