Czy League of Angels 2 będzie wreszcie po Polsku?

Czy League of Angels 2 będzie wreszcie po Polsku?

Już od dawna gracze marzą o polskiej wersji tej wspaniałej gry. Wszystko dlatego, że studio odpowiedzialne za ten tytuł –  Bigpont (Drakensang Online, Farmerama) zostało przejęte przez chińskiego giganta Youzu za 90 milionów dolarów. Dzięki temu ta firma stała się jeszcze silniejsza i wyraźnie chce umocnić swoją pozycję w Europie. Ale wróćmy do tematu.

Właśnie w przygotowaniu są dwie wersje polskojęzyczne gier League of Angels oraz League of Angels 2. Jak wiemy, Polska staje się coraz mniej dochodowym rynkiem dla gier przeglądarkowych, z resztą nie tylko ich. Już od wydania Wiedzmina jesteśmy doceniani na świecie jako twórcy wysokobudżetowych gier komputerowych.

Firma Youzu działa już 2009 roku i jest jednym z prężniej działających wydawców gier PC i mobilnych w Azji. Jak dotąd wydali już 20 gier, które cieszyły się sporym powodzeniem.  Ich gra Youngsters of Three Kingdoms znalazła się Top 10 najbardziej dochodowych gier w Chinach.

League of Angels 2 to kontynuacja popularnej przeglądarkowej gry MMORPG. Gracze wcielą się w bohaterów, którzy wspólnie z aniołami walczą z inwazją demonów na świat. Tylko najdzielniejsi z dzielnych mogą stawić czoła złu zalewającemu magiczną krainę League of Angels 2. Kampania składa się z wielu różnorodnych misji. Gracz ma na celu stale ulepszać przy swoją postać i zbierać nowych członków do naszej drużyny. Tylko w ten sposób można stawić czoła demonom. Jednak nie można zapomnieć też o rywalizacji z innymi graczami, którzy czekają na miejskich arenach. Wystarczy rejestracja, by móc zagłębić się w wielki świat przygód. Bogata zawartość League of Angels 2 pozwala świetnie spędzić czas ze znajomymi, szczególnie, że jest dostępna za darmo i w przeglądarce.

 

Dodano:

06/22/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*