Zapisz się do mistrzostw piłkarskich w… Word of Tanks

Zapisz się do mistrzostw piłkarskich w… Word of Tanks

Już w ten weekend rozpocznie się największe zmagania piłkarskie w Europie – EURO 2016. Zanim jednak zasiądziemy wygodnie przed telewizorami lub wybierzemy się na stadion, będziemy mogli sami pograć w piłkę. W bardzo niezwykły sposób. Wszystko dzięki Word of Tanks. Zapisy już ruszyły, a zasadzie trwają od 1 czerwca. Ci, którzy chcą wziąć udział w turnieju, mają jeszcze kilka dni na zapisy. Te potrwają do 15 czerwca.

W związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej ekipa Wargaming postanowiła wprowadzić do gry specjalny event na tą okazję. Już 10 czerwca wszyscy fani World of Tanks będą mogli zagrać w piłkę czołgami w piłkarskim trybie. Już z resztą mieliśmy okazję się z nim zapoznać. Ten tryb rozgrywki jest zawsze mile widziany przez graczy, a swoją mechaniką w ogólnym założeniu przypomina Rocket League. Będzie tylko nieco wolniej. W World of Tanks możemy strzelać do piłki specjalnymi pociskami, jak również do przeciwników, aby ich unieszkodliwić i ułatwić swojej drużynie wbicie piłki do bramki.

Aktualna rozpiska meczy wygląda tak: Faza grupowa 1 od 17 do 19 czerwca, faza grupowa 2 od 23 do 25 czerwca, play-off od 4 do 5 lipca i finał międzynarodowy 9 lipca. Wszystko zatem rozegra się równolegle z prawdziwym EURO 2016.

Nagrody są bardzo ciekawe. Najlepsze 4 drużyny otrzymają jeden rok dostępu do konta premium gratis oraz po jednym czołgu Type 59 dla każdego gracza. Będą mogły również zawalczyć z najlepszymi rosyjskimi drużynami o udział w puli nagród o wartości 5000 dolarów.

Dodano:

06/08/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*