Anno Online
pl

Gra przeglądarkowa anno online Kultowa seria Anno firmy Ubisoft została przeniesiona w świat gier przeglądarkowych. I na tym można by w sumie zakończyć artykuł – gra jest bowiem odwzorowaniem swojego ostatniego pudełkowego wydania. Silnik gry i sama fabuła jest niemalże identyczna. Jedynie pewne elementy zostały dostosowana do potrzeb gry przeglądarkowej.


Sam początek rozgrywki jest niezbyt zaawansowany i ma on z pewnością służyć mniej obytym z tytułem graczom. Ważne jest natomiast to, że w Anno Online prosty początek nie jest nużący dla graczy zaawansowanych, wcześniej grających już w serię niemieckiego producenta.

Sama gra polega przede wszystkim na budowaniu miasta, oraz dbaniu o mieszkańców. To na oko jakieś 80-90% gry w sensie rozgrywki. Istotnym elementem jest również handel, czyli główne pole do styczności z innymi graczami. W grze Anno Online nie grozi nam najazd innych graczy, sami też nikogo nie atakujemy – możemy się więc spokojnie skupić na rozwoju swojego miasta zarówno w sposób czysto darmowy jak i za pomocą Premium.

Zalety gry:
– seria Anno w formie darmowej gry przeglądarkowej? Już to można uznać za mega plus!
– konta Premium w grze są w dość atrakcyjnych pakietach cenowych zaczynających się od około 6-7 złotych.
– ekonomia i handel nie są spętane żadnymi obostrzeniami – jednym słowem – wolny rynek!
– gra mimo, że przeglądarkowa jest naprawdę rozbudowana i w niczym nie ustępuje tytułom ze sklepowych półek za które trzeba słono zapłacić.

Wady gry:
– Anno Online to wciąż beta – często wyskakują różne błędy, a same prace nad grą chyba jeszcze troszkę potrwają.
– gra daje możliwość świetnego i szybkiego rozwoju tylko na początku – później to niestety w przypadku braku Premium naprawdę ciężka, wielogodzinna harówka.

 

 

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.copyright 2012-2014 © grynaprzegladarke.net
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Proudly powered by WordPress