foe_and_pl_b1_480x320
Klondike

Wszyscy miłośnicy gier przygodowych będą mogli rozpocząć przygodę na dzikim zachodzie w czasach kiedy Amerykę dopadła gorączka złota. Klondike to bardzo dobrze dopracowana i ciekawie wyglądająca gra w której rozwijamy swoją osadę, a naszym głównym celem jest zdobycie bogactwa i oczywiście odnalezienie jak największej ilości złota.

By nie było tak łatwo, oczywiście w grze nie będziemy sami. Inni gracze mają podobne cele, i często będą chcieli nam przeszkodzić w drodze do bogactwa by zyskać jak najwięcej dla siebie. Pasjonująca przygoda dla wszystkich miłośników gier przeglądarkowych czeka do odkrycia na Klondike.pl

Tuż po rejestracji, co dalej?

W Klondike dość łatwo przebiega proces rejestracji. Możecie skorzystać z formularza rejestracyjnego lub zalogować się poprzez Facebooka. Tuż po rejestracji ukaże się Waszym oczom główny bohater i piękna ręcznie malowana grafika okraszona znakomitymi efektami dźwiękowymi. Wszystko to sprawia, że mamy ochotę zagłębić się w grze i poznać ją jeszcze lepiej. W początkowym etapie staraj się rozwijać swoje gospodarstwo, sadzić rośliny i zdobywać pożywienie tak by nie zabrakło Ci go kiedy wyruszysz w dzikie rejony kraju, w poszukiwaniu złota. Szczegóły odnośnie tego jak grać oraz poradnik znajdziesz na stronie z grą Klondike.PL.

Podsumowanie:

Podsumowując tą krótką recenzję, zachęcamy wszystkich lubiących gry online do sprawdzenia swych sił w grze Klondike.PL Oprócz świetnej zabawy i wciągającej fabuły, czekają na Was niesamowite przygody i świat pełen niespodzianek. Gra posiada również bardzo rozbudowany aspekt społecznościowy dzięki czemu będziecie mieli okazje poznać nowych znajomych , rywalizować oraz bawić się grając wspólnie. Zapraszamy i życzymy wielu udanych ekspedycji!

1 komentarz

  1. Sympatyczna gra,z nie nachalnymi platnosciami.Owszem czasem trzeba dokupic rubiny ale mozna je tez uzbierac jesli sie jest cierpliwym i ma zmysl ekonomiczny.Troche klopotliwe jest wykonywanie zadan z wyzsyzch poziomow bedoc na nizszym poziomie ale to da sie jakos pogodzic. Mnogosc zadan nie pozwala na nude.POLECAM gdyz gra nie jest zla w swoim gatunku.Posiada elementy rolnicze i budowlane troche strategi i ekonomii.Jednym slowem buissnes wspolczesny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*