Legend Online
pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 3.0/5 (7 votes cast)

legend online polska - gra przeglądarkowaLegend Online jest kolejnym z tytułów gier MMORPG zbierających niezmiennie ogromne rzesze fanów na całym świecie. Każda tego typu produkcja oferuje wiele możliwości i różnorodne typy rozgrywki, co sprawia, że gracz ma dużo rzeczy do robienia i czerpie z tego satysfakcję.

graj w Operation X

Legends online to produkcja programistów ze studia Oasis Games. Ważnym i z pewnością pozytywnym aspektem tej produkcji jest fakt, że gra jest w pełni przetłumaczona na język polski, dzięki czemu z pewnością trafi do szerszego grona odbiorców. Głównym aspektem tytułu są rozmaite kampanie, których stopniowe ukończanie pozwala rozwijać swoją postać i zdobywać coraz to lepsze umiejętności. W tą grę zagramy na swojej przeglądarce.
 

zagraj w legend online

 

Jak w to się gra Legend Online?

Tak jak zostało wspomniane na samym początku, Legend Online to gra MMORPG, w którą gramy z wykorzystaniem łącza internetowego. Co za tym idzie, naszym pierwszym krokiem jest stworzenie naszej postaci. Oczywiście standardowo należy rozpocząć od wygenerowania wyglądu zewnętrznego, wedle naszych upodobań. Następnym krokiem jest wybór klasy. Tych do wyboru mamy całkiem sporo, a dokładniej sześć. Kolejno: Wojownik, wojowniczka, strzelec, strzelczyni, czarodziej oraz czarodziejka.
 
legend online polska postacie w grze

Rzobudowany świat gry Legend Online

Świat po którym przyjdzie nam podróżować jest rozbudowany i zróżnicowanie. Oferuje nam wiele rozmaitych instancji, oraz niezwykłych i interesujących miejsc, w którym przyjdzie nam wykonywać zadania. Skoro przy zadaniach jesteśmy, jak w każdym szanującym się MMO nie mogło tego typu rozwiązania zabraknąć także i w Legend Online Polska. Zadania są zróżnicowanie i podsycają główny wątek fabularny. W świecie gry nie mogłoby zabraknąć także najróżniejszych kreatur i stworzeń zamieszkujących występujące w grze krainy. To w większości z nimi będzie nam dane toczyć boje wykonując zadania. Dzięki takim potyczkom otrzymamy punkty doświadczenia, które w kontekście dalszej rozgrywki będziemy mogli przeznaczyć na rozwój atrybutów naszej postaci, a także kupno i rozwój umiejętności specjalnych, przydatnych podczas walki.
 
rozbudowany świat w grze przeglądarkowej legend online
 

zagraj w legend online

Legend Online, 3.0 out of 5 based on 7 ratings

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.copyright 2012-2014 © grynaprzegladarke.net
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Proudly powered by WordPress