Shakes & Fidget
pl

Shakes and Fidget to gra RPG w klimacie fantasy stworzona na podstawie kultowego komiksu. Gracz przenosi się w kolorowy świat okraszony sporą dawką humoru. Po rejestracji gracz ma do wyboru trzy główne specjalizacje: łowca, mag i wojownik. Początkowo wybrana specjalizacja nie może ulec zmianie do końca gry.

Oprócz tego możemy wybierać z dużej gamy kolorowych i humorystycznie narysowanych bohaterów. Dostępne kategorie to: Człowiek, Elf, Gnom, Ork, Mroczny Elf, Goblin lub Demon. Celem gry jest rozbudowywanie i rozwijanie swojej postaci poprzez branie udziału w niebezpiecznych przygodach, pojedynkach z innymi graczami oraz dbanie o podstawowe potrzeby swojego bohatera. Za zdobyte podczas misji lub w pracy pieniądze można rozwijać umiejętności bohatera oraz kupować lepsze wyposażenie i broń.
 
Grę wyróżnia bardzo przyjemna grafika oraz humorystyczne podejście do całej rozgrywki. Misje bywają absurdalne np. szukanie poszczególnych części ciała do zbudowania Frankensteina, przeciwnicy również wyzwalają pozytywne emocje i raczej bawią niż starszą tj. np. królik-morderca.
 
Zalety gry Shakes & Fidget :
-Dobra grywalność
-Łatwy interfejs
-Duży wybór broni i różnorodnych postaci
-Humorystyczny styl rozgrywki
-Ciekawa strona graficzna
 
Wady gry Shakes & Fidget:
-Czasochłonność
-Brak możliwości zmiany profesji
-Początkujący gracz powinien skorzystać z poradnika

 

 


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.copyright 2012-2014 © grynaprzegladarke.net
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Proudly powered by WordPress