foe_and_pl_b1_480x320
Cuisine Royale

Cuisine Royale to odpowiedź Darkflow Software i wydawcy Gaijin Entertainment na niesłabnącą popularność gier typu battle royale. Fortnite i PUBG zbierają kolejne nagrody i przyciągają miliony graczy z całego świata. Tym czasem konkurencja rośnie jak grzyby po deszczu. Czy Cuisine Royale to gra warta uwagi? Okazuje się, że tak!

Czy Cuisine Royale to godny konkurent dla Fortnite?

Fortnite gra posiadająca miliony zaangażowanych graczy. To jednak nie znaczy, że nie można dać szansy konkurencji. Cuisine Royale to wieloosobowa i darmowa strzelanka dostępna na komputery osobiste, w której trzydziestu graczy trafia na rozległe pole bitwy, aby walczyć o przetrwanie. Do dyspozycji mają cały arsenał, od pałek, po granty i inne, mniej konwencjonalne narzędzia.

Nie ma co ukrywać, Cuisine Royale wiele czerpie od popularnego Fortnite, nie jest to jednak minus, ponieważ takich gier nigdy za wiele. Ważne, aby dobrze się bawić, a tego w Cuisine Royale nie brakuje. Humorystyczna strzelankę zapewni mnóstwo godzin doskonałej rozrywki.

Cuisine Royale – może zostać tylko jeden!

Zasady gier typu battle royale są znane każdemu z nas. Gracze dostają do dyspozycji całą mapę a zasada jest tylko jedna – wygrywa ten, który przeżyje jako ostatni. Wybieramy jedną z wielu dostępnych postaci i dysponujemy różnorodnym arsenałem, aby pokonać rywali. Naszego bohatera obserwujemy w trybie TTP lub FPP.

Skoro już wspomnieliśmy o arsenale… pistolet, karabin, granatnik? Któżby się ograniczał do tak oczywistych przedmiotów? Walczyć możemy również garnkami, sitkami, widelcami, a ochronimy się patelnią czy wokiem. Ba! W ruch może iść nawet kiełbasa lub świeżutki bochenek chleba! Cały czas możemy również zdobywać nowe przedmioty, które poprawiają nam celność czy zwiększają pancerz. Warto dodać, że każda mapa skrywa wiele tajemnic i ukrytych skarbów, które pomogą nam w wyeliminowaniu innych.

Dlaczego warto zagrać w Cuisine Royale?

Gier typu battle royale nam nie brakuje, jednak warto dać szansę Cuisine Royale. To gra, która zachęci nas kolorową grafiką, miodnym gameplayem i nieinwazyjnym system mikrotransakcji. To gra, która:

  • jest świetnym zamiennikiem dla Fortninte i PUBG,
  • posiada ładną oprawę audio-wizualną,
  • mikropłatności i looboxy (skrzynie otwiera się za darmo!) nie przeszkadzają w zabawie.

Cuisine Royale to darmowa gra typu battle royale osadzona w kuchennej tematyce, która zaczęła swoje życie jako żart programistów. Szybko okazało się jednak, że ten żart jest całkiem grywalny i został ciepło przyjęty przez graczy na całym świecie. Od tego czasu tytuł jest cały czas dopieszczany, a twórcy dodają nowe wzywania i elementy. Jeśli lubisz gry typu Fortnite, bierz kiełbasę w dłoń i do ataku! Cuisine Royale również podbije Twoje serce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*