foe_and_pl_b1_480x320
League of Angels 4 Heaven’s Fury

League of Angels Heaven’s Fury to fantastyczna i wciągająca gra przegląrkowa od GTAracde, która jest kolejną odsłoną znanej i lubianej serii League of Angels. Ze względu na ciekawe rozwiązania graficzne oraz doskonale zaprojektowane uniwersum zdobywa ona coraz to nowych fanów na całym świecie.

League of Angels 4 Heaven’s Fury – fabuła

Tak jak każda gra RPG, League of Angels Heaven’s Fury posiada ciekawą i wciągającą fabułę, która na długo nie pozwala oderwać się od monitora. Wyjątkowe uniwersum sprawia, że niezależnie od poziomu zaawansowania bardzo łatwo jest wejść w świat gry.

League of Angels 4
Dawno temu w krainie Etheria istniała liga aniołów, spośród których każdy odpowiadał za inny aspekt ludzkiego losu. W przypadku zagrożenia istnienia ludzi oraz zasobów naturalnych Etherii miały one powstać i przynieść ludzkości potrzebną pomoc. Czerpiące moc z Pieczęci Życia anioły wydawały się niepokonane. Niestety, siły ciemności zdołały wykraść Pieczęć. Rozpoczęło się polowanie na anioły, które jeden po drugim traciły życie. W desperacji zwróciły się one do ludzi, których przysięgały chronić, prosząc o pomoc. Bohaterowie ludzkości, znani są po prostu jako „Odważni”, przysięgali odpłacić aniołom za ich lata ochrony. Teraz muszą poprowadzić ich do bitwy i odzyskać Pieczęć Życia i wyzwolić cierpiące anioły.

walka w League of Angels 4

League of Angels Heaven’s Fury – charakterystyka gry

Seria League of Angels przyciągnęła już do siebie miliony graczy na całym świecie.League of Angels Heaven’s Fury kontynuuje najlepsze tradycje serii. Nowością są dynamiczne i interaktywne pojedynki, a gracze mogą mogą przeżywać przygody na ponad tysiącu aktywnych serwerów.
Przed rozpoczęciem rozgrywki gracz musi dokonać wyboru jednej z trzech postaci. Spośród nich dostępne są:

  • Wizard
  • Archer
  • Dragon

wizard w League of Angels Heaven's Fury

łucznik w League of Angels Heaven's Fury dragon w League of Angels Heaven's Fury

To dosyć standardowy zestaw, który pozwala wejść w świat gry nawet całkowitym nowicjuszom. Każda postać posiada swój własny zestaw zdolności magicznych oraz umiejętności. W trakcie rozgrywki postać ulega personalizacji i jest podatna na rozbudowę, dlatego w trakcie rozgrywki mamy możliwość wykreowania indywidualnego doświadczenia i rozwoju postaci.

W dalszej części rozgrywki zakładamy drużyny, których bardzo istotnym elementem są anioły, które do niej rekrutujemy. Mogą to być anioły sił światła lub ciemności i w zależności od tego kształtują się dalsze losy naszej drużyny. Następnie mamy za zadanie zbudować własną, jak najbardziej efektywną, strategię. Rozgrywka została wzbogacona o wierzchowce, ciekawe umiejętności magiczne oraz wiele ciekawych przedmiotów, które możemy odkrywać i zdobywać. Na graczy czekają także typowe dla gatunku instancje i questy oraz wiele aktywności PvP czy PvE.

League of Angels Heaven’s Fury to doskonała gra RPG z bardzo efektywnym i świetnie zaprojektowanym uniwersum, która nie pozwala się nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*