foe_and_pl_b1_480x320
Rise of Dragons

Rise of Dragons zachwyca zarówno świetną grafiką 3D jak i rozmaitymi walkami, dynamiczną akcją i zadaniami które zapewnia nam gra. Idealnie wpisuje się ona w klimat League of Angels i wiele podobnych tytułów.

Gra oferuje nam również niezliczone możliwości ulepszania swojego bohatera, pozwala nam wejść w wirtualny świat w którym każda przygoda będzie zarówno wyzwaniem jak i niezapomnianą przygodą. Uczestnicząc w tej grze, która jest grą przeglądarkową mamy możliwość poczuć się jak byśmy naprawdę tam byli, dzięki wejściu w świat państwa Środka Andimore, możemy zobaczyć piękny krajobraz który oferuje nam gra, odwiedzić różne jego strony i pokonywać w nim niezliczone przygody.

rise of dragons

Gra rozwija się bardzo szybko, codziennie rejestruje się tam mnóstwo osób które tak jak Ty chcą przeżyć wspaniałe przygody w nieznanym i fascynującym świecie akcji, walk, sojuszy i niesamowitych przygód które przeżywamy wraz ze swoją postacią. Ciężko też nie zauważyć jak wiele możliwości zapewnia nam ta gra, gdy już zdobędziemy jeden cel, po chwili mamy kolejny, niezliczone możliwości rozwijania swojej postaci, zdobywanie nowych poziomów, nagrody w grze, rankingi, to wszystko motywuje nas do zdobywania nowych celów aby prześcignąć nawet najlepszego gracza. Wystarczą tylko chęci by być najlepszym i pokonywać kolejne poziomy.

Rise of Dragons oferuje nam również wiele ekscytujących wydarzeń PvP i PvE, dzięki którym możemy być coraz lepsi, silniejsi a z biegiem czasu nawet najlepsi. W grze możemy zawierać również związki gildii i sojusze, dzięki którym możemy wraz z innym graczami stawać się silniejsi, jak wiemy w grupie siła, im większa gildia tym silniejsza i bardziej nieustraszona, sojusze i gildie pozwalają nam szybciej osiągać wybrane cele, przy tym możemy przy okazji poznać nowych, ciekawych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

W grze mamy też zapewnioną dowolną kontrolę kamery jak i poznanie świata z każdego możliwego kąta, więc jak może my się domyślić nie ma tam nic czego nie moglibyśmy odkryć lub zobaczyć a co najlepsze nic nas to nie kosztuje, wystarcza tylko nasza chęć poznania nowego, wspaniałego świata. W grze są też wielokrotne bitwy między serwerami o terytorium i zasoby, dzięki którym czujemy chęć rywalizacji wraz z którą rośnie nasza większa chęć do gry. Jak możemy zauważyć Rise of Dragons oferuje nam wiele ciekawych możliwości, przygód i atrakcji które będą chwalić nawet Ci najbardziej wymagający gracze.

Rise of Dragons to gra MMORPG, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*