foe_and_pl_b1_480x320
Shini Game

Wejdź w niesamowity świat gry Shini Game i zmierz się z hordami duchów i demonów w obronie świata, znajdującego się w popularnym uniwersum Bleach. Shini Game to darmowa gra przeglądarkowa, w której tworzysz własnego unikatowego bohatera i wyruszasz na niebezpieczną pełną akcji przygodę. Twórz drużyny żołnierzy, eksploruj okolice, walcz z demonicznymi potworami i zdobywaj doświadczenie i unikatowe artefakty.

Fabuła gry – poznaj mroczny świat uniwersum Bleach

gra przeglądarkowa shini game

Budzimy się jako wojownik, który stracił przytomność w konsekwencji jakiegoś potężnego uderzenia. Po powrocie do żywych zdajemy sobie sprawę, że nic nie pamiętamy oraz nie rozpoznajemy otaczającej nas rzeczywistości. Głównym celem staje się teraz pokonanie amnezji oraz przywrócenie energii i wewnętrznej równowagi, aby na powrót móc stać się potężnym wojownikiem i oczyścić miasto wypełnione przez nieczyste byty.

Stworzenie unikalnego bohatera – Graj teraz!

darmow gra anime chini game

Grę Shini Game rozpoczynamy od rejestracji oraz wybrania postaci naszego bohatera. Możemy wybrać postać spośród trzech klas:

  • Kiko
  • Kiken
  • Reydzin

Każda z nich cechuje się inną umiejętności walki, możemy więc postawić na zabójczy miecz, kuszę i strzały albo magiczne unikatowe zdolności. Kolejnym etapem tej gry jest stworzenie drużyny żołnierzy, którzy będą walczyć ramię w ramię z hordami zła. Postaw na odpowiednie właściwości postaci, ustal ich pozycje w szeregach i stwórz armię z prawdziwego zdarzenia. Następnie stwórz swoją własną gildię lub dołącz do już istniejących gildii innych graczy, aby móc zmierzyć się z innymi przeciwnikami w walce o losy świata. Rozwijaj umiejętności, zbieraj doświadczenie i zdobywaj niesamowite unikatowe przedmioty i artefakty, które pomogą Ci w walce z groźnymi przeciwnikami.

Walcz z innymi przeciwnikami w trybie multiplayer

Po stworzeniu drużyny możesz brać udział w niesamowitych bitwach i potyczkach przeciwko innym graczom. Walka jest bardzo dynamiczna i towarzyszy jej wiele spektakularnych efektów specjalnych, które doskonale pomagają wczuć się w wyjątkowy klimat gry i dodają dodatkowego wizualnego smaczku. Gra cechuje się dużą szybkością i dynamiką. Ten wyjątkowy RPG wciągnie Cię w nieznane i magiczne światy, a niezwykły klimat tej gry zrobi na Tobie wielkie wrażenie swoją szczególną, japońską stylistyką. Stwórz więc drużynę, dołącz do gildii lub załóż swoją własną i weź udział w niesamowitej i niebezpiecznej walce o miasto dusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*