foe_and_pl_b1_480x320
SoulWorker

SoulWorker gra koreańskiego studia Lion Games. To MMORPG free-to-play, utrzymane w typowym dla Koreańczyków animowanym stylu graficznym. Jako gracz, przyjdzie Ci się wcielić w łowców demonów, których zadaniem jest oczyszczenie miasta Cloudrealm.

SoulWorker – udany debiut

Koreańskie produkcje MMORPG mają ze sobą wiele wspólnego, nie zawsze są dopracowane i często kończą swój żywot po kilku miesiącach. Wszystko wskazuje jednak na to, że debiutanckie dzieło studia Lion Games może przełamać tę złą passę. Gra jest darmowa i dostępna na PC. Wyróżnia się dopracowaną i kolorową grafiką. Jeśli jesteś fanem mangowej stylistyki, koniecznie powinieneś sprawdzić SoulWorker – to solidny tytuł z szansą na długie życie.

Soulworker

SoulWorker, czyli slasher MMORPG

Zarówno fani MMORPG, jak i popularnych slasherów w stylu Devil May Cry powinni być zachwyceni SoulWorker. Gra garściami czerpie od najlepszych, dając nam prostą, ale przemyślaną i przyjemną mechanikę walki. Zabijanie demonów dawno nie było tak przystępne i satysfakcjonujące. Tym bardziej w większej grupie, w trybie kooperacji.

Gotowy na rzeź demonów? Do wyboru masz cztery klasy postaci:

  • Soulum Sword,
  • Mist Scythe,
  • Gun Jazz,
  • Howling Guitar.

Każda z klas ma unikalne umiejętności i posługuje się innym stylem walki. Na uwagę zasługuje też ciekawe uzbrojenie. Karabiny maszynowe, potężne miecze… jest ich tutaj pod dostatkiem. Dodatkowo gracz otrzymuje możliwość zmiany wyglądu swojego bohatera. Ubranie nie ma jednak wpływu na statystki. Warto jednak wspomnieć o dodatkowych atrybutach dla broni. Po ich naładowaniu można wykonać niszczycielski atak specjalny. W czasie potyczek pomocne są również karty postaci, które otrzymujemy w nagrodę za ukończenie zadań. Używa się ich tak, jak standardowych umiejętności – w tym czasie nasz bohater dostaje dodatkową zręczność, siłę lub odporność.

Mając już wybranego bohatera, stajemy przed potworami, które falami atakują miasto. Wszystko w trójwymiarowych lokacjach, z kamerom TPP, czyli „zza pleców”, która daje nam spory kąt widzenia i swobodę. A co po walce? Można udać się do neutralnej strefy zrobić zakupy, uzupełnić ekwipunek i w spokoju porozmawiać z innymi graczami. Kto wie, może zawiążą się ciekawe sojusze? Warto pamiętać, że nie wszystkie potwory da się pokonać w pojedynkę.

Cloudrealm jest w niebezpieczeństwie. Czy są tu jacyś łowcy demonów?

Jak przystało na tego typu gry, fabuła prezentuje się dość prosto. Ale czy w slasherze jest to wada? W końcu chodzi o wirtualną rzeź, a tej w SoulWorker nie brakuje. Gracz wciela się w tytułowych SoulWorkerów i musi ocalić opustoszałe, zdominowane przez demony miasto Cloudrealm. W miarę postępów w grze odkrywamy kolejne tajemnice, które wyjaśniają, co tak naprawdę sprowadziło zagładę na miasto, i jak to wszystko odkręcić.

Soulworker

Dlaczego warto zagrać w SoulWorker?

SoulWorker to solidna produkcja dla fanów anime, slasherów i MMORPG, który ma wielką szansę na popularność. To tytuł, który oferuje:

  • kolorową grafikę 3D;
  • interesujące starcia z wrogami;
  • ciekawy tryb PvP;
  • różnorodne klasy, bronie i elementy ekwipunku.

Klimat gry przypomina popularne anime Soul Eater – fani japońskiej kreski będą wniebowzięci. Chociaż główny tryb nastawiony jest na kooperację, można też stawać w szranki z innymi graczami. SoulWorker to gra, którą naprawdę wypada sprawdzić.

SoulWorker wymagania

Rekomendowane: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 250 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 7600 GS lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*