foe_and_pl_b1_480x320
Stonies

Epoka kamienia Stonies, czasy prehistoryczne, przywództwo oraz zapewnienie swojej osadzie warunków życia, to fascynujące wyzwania dla fanów gier farmerskich!  Zbieranie owoców, wykonywanie questów, produkowanie broni i narzędzi, polowania, budowa miejsc kultu czy rzucanie czarów miłości to coś co prowadzi plemię w przyszłość. Aby zacząć tą fascynującą przygodę, koniecznie spróbuj zaopiekować się swoimi Stonies!

Na czym polega gra Stonies?

Jest to gra farmerska, ciesząca się dużą popularnością, nie zależnie od wieku czy płci. Niepodobna do typowych gier czyli Farmeramy, Ale Folwarku czy też Farm Days. Wyróżnia ją możliwość opiekowania się plenieniem i budowania obiektów z czasów kamienia łupanego. Produkcja została opracowana przez studio Upjers, które specjalizuję się w grach darmowych oraz na przeglądarki. Popularnymi tytułami jakie wyprodukowali są m.in.: Kapi Hospital, czy tez My Free Farm. W ostatnim czasie, jedna z Naszych ulubionych pozycji to gra Stonies!

stonies gra

W grze, zostajesz przeniesiony do epoki kamienia łupanego, wcielając się w przywódcę opiekujesz się swoim plemieniem, pomagając przetrwać ten trudny czas. Będziesz musiał również opanować umiejętności polowania, rozpalania ognia czy obróbki drewna. Z czasem postawisz pierwsze budynki, by później przerabiać je na coraz lepsze i przekształcając osadę z prymitywnej w zaawansowaną.

Niezbędnymi działaniami w grze jest zapewnienie osadzie jedzenia, czyli chodzenia np na jagody lub też nauczenie uprawiania roli. Można też po wcześniejszym wyprodukowaniu z drewna włóczni pójść na polowanie na jelenie, zające czy też dziki.  Trzeba uważać na pożywienie, które po pewnym czasie się psuje.

gra stonies po polsku

Jakie dodatkowe opcje posiada gra?

Zaspokajanie potrzeb jedzenie czy też budowanie to nie wszystko. Po jakimś czasie osadnicy zaczną odczuwać potrzeby religijne. Aby spełniać je, należy budować miejsca kultu. Jako gracze mamy możliwość rzucania czarów, które przyśpieszają budowę osady. W kolejnych epokach czekają nas nowe odkrycia i wyzwania. Realizując wszystko mamy możliwość zdobywania również nagród.

Dlaczego warto zagrać w Stonies?

  • rewelacyjna grafika 3D;
  • doskonała i klimatyczna muzyka;
  • model Free to Play;
  • zadowalająca mechanika i zabawa na długie godziny.

Dodatkowymi atutami gry jest trójwymiarowa grafika, wzbogacona o animacje. Wszystkie obiekty widoczne na ekranie np. jaskinie, zwierzęta czy drzewa, są zaprojektowane w 3D. Po boku ekranu mamy przejrzysty interfejs, co pozwala w szybkim czasie opanować możliwości rozgrywki. Gra jest darmowa, przez co wystarczy tylko przeglądarka oraz internet. Nie ma dużych wymagań sprzętowych, więc granie możliwe jest również na przeciętnym komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*