foe_and_pl_b1_480x320
Anno Online

Kultowa seria Anno firmy Ubisoft została przeniesiona w świat gier przeglądarkowych. I na tym można by w sumie zakończyć artykuł – gra jest bowiem odwzorowaniem swojego ostatniego pudełkowego wydania. Silnik gry i sama fabuła jest niemalże identyczna. Jedynie pewne elementy zostały dostosowana do potrzeb gry przeglądarkowej.

Sam początek rozgrywki jest niezbyt zaawansowany i ma on z pewnością służyć mniej obytym z tytułem graczom. Ważne jest natomiast to, że w Anno Online PL prosty początek nie jest nużący dla graczy zaawansowanych, wcześniej grających już w serię niemieckiego producenta.

polska wersja językowa gry anno online pl

Sama gra polega przede wszystkim na budowaniu miasta, oraz dbaniu o mieszkańców. To na oko jakieś 80-90% gry w sensie rozgrywki. Istotnym elementem jest również handel, czyli główne pole do styczności z innymi graczami. W grze Anno Online nie grozi nam najazd innych graczy, sami też nikogo nie atakujemy – możemy się więc spokojnie skupić na rozwoju swojego miasta zarówno w sposób czysto darmowy jak i za pomocą Premium.

Anno Online z atrakcjami na Halloween

Zalety gry Anno Online PL:

seria Anno w formie darmowej gry przeglądarkowej? Już to można uznać za mega plus!
konta Premium w grze są w dość atrakcyjnych pakietach cenowych zaczynających się od około 6-7 złotych.
ekonomia i handel nie są spętane żadnymi obostrzeniami – jednym słowem – wolny rynek!
gra mimo, że przeglądarkowa jest naprawdę rozbudowana i w niczym nie ustępuje tytułom ze sklepowych półek za które trzeba słono zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*