foe_and_pl_b1_480x320
Anno Online

Gra Anno Online nie jest już dostępna. Ale nie martw sięn zobacz inne nasze gry strategiczne, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kultowa seria Anno firmy Ubisoft została przeniesiona w świat gier przeglądarkowych. I na tym można by w sumie zakończyć artykuł – gra jest bowiem odwzorowaniem swojego ostatniego pudełkowego wydania. Silnik gry i sama fabuła jest niemalże identyczna. Jedynie pewne elementy zostały dostosowana do potrzeb gry przeglądarkowej.

Sam początek rozgrywki jest niezbyt zaawansowany i ma on z pewnością służyć mniej obytym z tytułem graczom. Ważne jest natomiast to, że w Anno Online PL prosty początek nie jest nużący dla graczy zaawansowanych, wcześniej grających już w serię niemieckiego producenta.

polska wersja językowa gry anno online pl

Sama gra polega przede wszystkim na budowaniu miasta, oraz dbaniu o mieszkańców. To na oko jakieś 80-90% gry w sensie rozgrywki. Istotnym elementem jest również handel, czyli główne pole do styczności z innymi graczami. W grze Anno Online nie grozi nam najazd innych graczy, sami też nikogo nie atakujemy – możemy się więc spokojnie skupić na rozwoju swojego miasta zarówno w sposób czysto darmowy jak i za pomocą Premium.

Anno Online z atrakcjami na Halloween

Zalety gry Anno Online PL:

seria Anno w formie darmowej gry przeglądarkowej? Już to można uznać za mega plus!
konta Premium w grze są w dość atrakcyjnych pakietach cenowych zaczynających się od około 6-7 złotych.
ekonomia i handel nie są spętane żadnymi obostrzeniami – jednym słowem – wolny rynek!
gra mimo, że przeglądarkowa jest naprawdę rozbudowana i w niczym nie ustępuje tytułom ze sklepowych półek za które trzeba słono zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*