foe_and_pl_b1_480x320
Call of War

Call of War to świetna strategia MMO, która odgrywa się w czasach II wojny światowej. W grze obejmiecie kontrolę nad jedną z nacji i stawicie czoła innym graczom. Dróg do zwycięstwa jest bardzo wiele – dyplomacja, negocjacje, konflikty zbrojne i szpiegostwo.

Call of War – słów parę o grze

Call of War to najnowsze dziecko studia Bytro Labs, które odpowiada między innymi za takie hity jak Supremacy 1914. Tym razem dostajemy do wyboru nację, a naszym celem jest dominacja w czasach II wojny światowej. Aby tego dokonać będziecie musieli rozwinąć swoje państwo i zostawić pozostałych graczy daleko w tyle.

Call of War to przeglądarkowa i darmowa gra strategiczna, którą można polecić każdemu, nie tylko miłośnikom historycznych bitew. Na szczególną uwagę zasługuje efektowana grafika, animacja oraz udźwiękowienie. Wielkim atutem jest to, że gra jest dostępna całkowicie po polsku.

  • mapa gry w call of war

Dlaczego warto zagrać w ten tytuł? Powodów jest bardzo wiele. Call of War to gra, która:

  • przeniesie Was do czasów II wojny światowej;
  • jest darmowa i całkowicie po polsku;
  • oferuje rewelacyjną oprawę;
  • daje mnóstwo godzin planowania i główkowania.

Jak dojść do zwycięstwa?

Lubicie gry strategicznie? Jeśli tak, to dobrze trafiliście. Call of War czerpie od przedstawicieli gatunku to co najlepsze, a przy tym nadaje się również dla nowicjuszy.

Kluczem do zwycięstwa w grze jest zdominowanie wroga i podbicie jak największego terenu. Na samym początku zarządzamy losowym państwem w Europie. Jednak w przyszłości mogą być to również inne kraje, nie tylko na Starym Kontynencie. Każde państwo składa się z różnorodnych prowincji, na obszarze których wydobywane są surowce i zbierane podatki. Na ich terenie możecie stawiać różnego rodzaju budynki, które pozwolą Wam na dalszy rozwój. Będziecie mogli rozwijać się technologicznie, ale też kulturowo i militarnie.

Główną częścią zabawy w Call of War jest walka lub kooperacja z innymi graczami. Pamiętajcie, obce terytoria można też pobijać sprytem, nie tylko silą!

Call of War to strategia z elementami MMO, którą można polecić każdemu. Tym bardziej, że grę można sprawdzić całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*