foe_and_pl_b1_480x320
CrossFire

W grze CrossFire gracz może opowiedzieć się po stronie dwóch przeciwstawnych sobie organizacji – antyterrorystycznej Global Risk i terrorystycznej Black List. To darmowa strzelanka z widokiem FPS, która wyróżnia się bogatym uzbrojeniem oraz wieloma trybami zabawy.

Opowiedz się po jednej ze stron

Mimo tego, że gra jest tytułem nastawionym głównie na tryb kooperacji, ma do zaoferowania interesujący tryb fabularny. To nowość w tego typu produkcjach. Do wyboru mamy dwie grupy – Global Risk i Black List. Pierwsza z nich zrzesza byłych żołnierzy sił specjalnych, a druga to najemnicy, którzy nie zawsze działają zgodnie z prawem. To do gracza należy wybór, po której stronie stanie.

crossfire

Oczywiście w każdej frakcji mamy do wyboru wielu ciekawych bohaterów o różnych profesjach. Niektórzy lepiej walczą na odległość (snajperzy), inni sprawdzą się lepiej w walce bezpośredniej.

Wyśmienita gra wieloosobowa

Przechodzimy do tego co najważniejsze. Tryb wieloosobowy, bo właśnie z myślą o rozgrywce wieloosobowej powstał CrossFire. Gracze do wyboru mają kilkanaście różnorodnych map, na których mogą toczyć pojedynki nawet dwa ośmioosobowe zespoły. Dodatkowo twórcy opracowali kilka bardzo ciekawych trybów zabawy. Standardowymi są znane w tego typu produkcjach: Team Match i Team Deathmatch.
Jako nowość dostajemy tryb Ghost Match, który polega na tym, że jedna z drużyn wykorzystuje strój maskujący i jest wyposażona tylko w noże, z kolei jej zadaniem jest wysadzanie celów przy użyciu ładunków wybuchowych. Co ciekawe, przeciwnicy mają do dyspozycji pełny arsenał.

crossfire

Za osiągnięcia w grze można oczywiście zdobywać rangi wojskowe. Zaczynamy jako zwykły rekrut, aby w miarę postępów stanąć na szycie drabiny dowodzenia. Bawić się przy tym będziemy znakomicie.

CrossFire to całkowicie darmowa gra FPS, która kładzie nacisk na tryb wieloosobowy. Pomimo tego, że ma już swoje lata, jest warta uwagi i może konkurować z najlepszymi grami w swoim gatunku.

1 komentarz

  1. FAJOWA GRA WARTO W NIĄ POGRAĆ

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*