foe_and_pl_b1_480x320

Crossout to rewelacyjna gra MMO, w której gracze przejmuję kontrolę nad własnoręcznie skonstruowanymi pojazdami. Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie, który do złudzenia przypomina ten z Mad Maxa. Jesteście fanami takich klimatów? A może kochacie tuning wozów? To gra dla Was! Tym bardziej, że jest darmowa i nie wymaga komputera z NASA, aby ją uruchomić!

Czym tak właściwie jest Crossout?

Crossout to gra MMO, w której główną rolę odgrywają stworzone przez graczy pojazdy. Gra została opracowana przez rosyjskie studio Targem, a jej wydawcą jest Gaijin Entertainment. Warto wspomnieć, że tytuł jest całkowicie darmowy, a system mikropłatności zupełnie tutaj nie przeszkadza i skupia się głównie na dokupowaniu nowych skórek do naszych pojazdów, co całe szczęście nie jest nam niezbędne do tego, aby cieszyć się rozgrywką.
W grze będziemy mogli usiąść za kółkiem prawdziwych potworów i demonów szos! Do wyboru mamy całe mnóstwo modyfikacji, a w tym:

  • dopalacze zwiększające przyśpieszenie;
  • pancerze, które zminimalizują obrażenia;
  • arsenał, którym skutecznie będziemy eliminować wrogów;
  • różne dodatki wizualne, które zwiększają atrakcyjność naszych maszyn wojennych.

Zadaniem graczy jest przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku i rywalizacja na sporej wielkości mapach. Brzmi nieźle? No to wskakujecie!

Crossout bitwa samochodów

Jak się gra w Crossout?

Na pierwszy ogień idzie klimat, bo to w tej grze jest najważniejsze! Ten wylewa się wręcz z ekranu. Akcja toczy w świecie przyszłości, wyniszczonym przez inwazję kosmitów. My – gracze, wcielamy się postać kierowcy, siedzącego za kierownicą uzbrojonego pojazdu. Naszym zadaniem będzie pokonanie wrogów – pojazdów sterowanych przez innych graczy!
Warto mieć na uwadze, że początki nie są proste. Zaczynamy z małym, nieopancerzonym pojazdem z niewielkim i bardzo podstawowym uzbrojeniem. Dopiero z czasem, i zbiegiem postępów, otrzymujemy dostęp do większej części zasobów i modyfikacji. W konsekwencji można skonstruować naprawdę wypasiony pojazd. W naszym arsenale znajdzie się niemal wszystko! Począwszy od wyrzutni rakiet, przez piły tarczowe i karabiny, po generatory fal radiowych i lasery. Wszystkie te elementy będzie można kupić w sklepie oraz od innych graczy za specjalną walutę.

Wybuchy, iskry i zniszczenia? Jak wygląda Crossout?

Jeśli jeszcze nie zostaliście odpowiednio zachęceni do tej gry, musicie wiedzieć, że wszystko wygląda bardzo interesująco! Ale przy tym gra nie ma zbyt wygórowanych wymagań i z pewnością ruszy nawet na bardziej leciwych sprzęcie.
Na szczególną uwagę zasługuje też dopracowany model zniszczeń, dzięki któremu można na przykład uszkodzić układ hamulcowy pojazdu, co oczywiście będzie miało znaczenie przy dalszej rozgrywce.

Crossout to gra dla miłośników wybuchów, iskier, akcji i pojazdów! Tutaj stale coś się dzieje! Buduj, strzelaj, tuninguj, modyfikuj i eliminuj wrogów! To świetna rozgrywka na długie godziny. Warto go sprawdzić! Tym bardziej, że gra jest dostępna za darmo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*