foe_and_pl_b1_480x320
Dark Orbit

Dark Orbit to jedna z najpopularniejszych gier w ofercie firmy Bigpoint. Tytuł przedstawia świat przyszłości, w którym trzy organizacje toczą zacięty bój o surowce i panowanie w kosmosie.

Wybierz stronę konfliktu

Dark Orbit umożliwia dołączenie do jednej z trzech stron konfliktu. Jest to odpowiednio kompania Mars Mining, która agresywnie podchodzi do ekspansji, Earth Industries specjalizujące się w bankowości oraz Venus Resources, korporacja stawiająca na przechytrzenie przeciwnika.

Wybranie sojuszu to nie wszystko. Gracze już od samego początku rozgrywki mogą decydować, w jaki sposób chcą grać i kim zostać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wieść stosunkowo spokojne życie międzygwiezdnego handlarza, trzymając się z dala od niebezpieczeństw. W takim przypadku majątek jest pomnażany poprzez zakup towarów po tańszej cenie, a sprzedaż po droższej, w innej galaktyce.

dark orbit screen

Dark Orbit oferuje również karierę kosmicznego pirata, który żyje z łupienia innych statków kosmicznych. Gracze mogą także zostać zbieraczem wydobywającym cenne surowce z nowo poznanych planet.

Odpicuj swój statek

Cała rozgrywka w Dark Orbit toczy się wokół statku kosmicznego. Gracze mają do dyspozycji wiele rodzajów pojazdów kosmicznych, poczynając od wielkich transportowców, a na drobnych maszynach szpiegowskich kończąc.
walka w dark orbit

Dzięki wykonywaniu misji i walce z innymi graczami użytkownicy zdobywają doświadczenie oraz pieniądze potrzebne do rozbudowy własnego statku i kupna nowego. Dark Orbit oferuje dwie waluty – kredyty oraz minerały. Te ostatnie są szczególnie ważne podczas ulepszania własnej maszyny.

Współpracuj z innymi

Dark Orbit, jak na grę MMO przystało, oferuje możliwość założenia własnego klanu i zrzeszania w nim większej ilości graczy. Tylko najpotężniejsze sojusze są w stanie przetrwać brutalną walkę w przestrzeni kosmicznej.

Podczas przygody pomocny będzie także system aukcyjny, za pomocą którego gracze mają możliwość wylicytowania cennych przedmiotów po niższej niż zazwyczaj cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*