foe_and_pl_b1_480x320
Dark Orbit

Dark Orbit to jedna z najpopularniejszych gier w ofercie firmy Bigpoint. Tytuł przedstawia świat przyszłości, w którym trzy organizacje toczą zacięty bój o surowce i panowanie w kosmosie.

Wybierz stronę konfliktu

Dark Orbit umożliwia dołączenie do jednej z trzech stron konfliktu. Jest to odpowiednio kompania Mars Mining, która agresywnie podchodzi do ekspansji, Earth Industries specjalizujące się w bankowości oraz Venus Resources, korporacja stawiająca na przechytrzenie przeciwnika.

Wybranie sojuszu to nie wszystko. Gracze już od samego początku rozgrywki mogą decydować, w jaki sposób chcą grać i kim zostać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wieść stosunkowo spokojne życie międzygwiezdnego handlarza, trzymając się z dala od niebezpieczeństw. W takim przypadku majątek jest pomnażany poprzez zakup towarów po tańszej cenie, a sprzedaż po droższej, w innej galaktyce.

dark orbit screen

Dark Orbit oferuje również karierę kosmicznego pirata, który żyje z łupienia innych statków kosmicznych. Gracze mogą także zostać zbieraczem wydobywającym cenne surowce z nowo poznanych planet.

Odpicuj swój statek

Cała rozgrywka w Dark Orbit toczy się wokół statku kosmicznego. Gracze mają do dyspozycji wiele rodzajów pojazdów kosmicznych, poczynając od wielkich transportowców, a na drobnych maszynach szpiegowskich kończąc.
walka w dark orbit

Dzięki wykonywaniu misji i walce z innymi graczami użytkownicy zdobywają doświadczenie oraz pieniądze potrzebne do rozbudowy własnego statku i kupna nowego. Dark Orbit oferuje dwie waluty – kredyty oraz minerały. Te ostatnie są szczególnie ważne podczas ulepszania własnej maszyny.

Współpracuj z innymi

Dark Orbit, jak na grę MMO przystało, oferuje możliwość założenia własnego klanu i zrzeszania w nim większej ilości graczy. Tylko najpotężniejsze sojusze są w stanie przetrwać brutalną walkę w przestrzeni kosmicznej.

Podczas przygody pomocny będzie także system aukcyjny, za pomocą którego gracze mają możliwość wylicytowania cennych przedmiotów po niższej niż zazwyczaj cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*