foe_and_pl_b1_480x320
Dragon II

Dragon II to przeglądarkowa gra z lubianego i popularnego gatunku MMORPG oraz kontynuacja hitu sprzed lat. To znakomita rozrywka na długie godziny! Gra jest prosta, wciągająca i kolorowa, a walki w systemie torowym przypadną na pewno do gustu fanom legendarnego już cyklu Heroes of Might and Magic!

Coś dla fanów przeglądarkowych MMORPG!

Heroes of Might and Magic to nie jedyne skojarzenie, które przychodzi na myśl grając w Dragon II. System turowy, kolorowa grafika, świat fantasty, a nawet questy są nam znane z wielu podobnych gier. Nie jest to wada! Opisywany tytuł garściami czerpie z klasyk gatunku, a jako, że mamy do czynienia z grą darmową i przeglądarkową, nie można nie przywołać kultowej już Ligi Aniołów. Fani tej pozycji z pewnością pokochają również Dragona!

Ogniem i mieczem – jak na MMORPG przystało!

Dragon 2 to rasowa gra z gatunku MMORPG. Tak jak w każdym RPG mamy zdobywanie doświadczenia i podział na klasy postaci. Mimo, że w tej grze jest on stosunkowo ograniczony, to i tak fani mocnych wrażeń nie powinni narzekać na nudę.

dragon 2 gra przeglądarkowa

Kiedy wybierzemy już postać, staniemy na arenie i będziemy walczyć z hordą przeciwników. Nie będzie to trudne, bo gra jest bardzo intuicyjna, a dodatkowo na początku przywita nas przyjazne wprowadzenie i samouczek. Jedna rada na początek! Warto przeglądać wszelkie karty i informacje pojawiające się na ekranie, ponieważ z czasem nasze możliwości bardzo się rozrastają.

Pomimo tego, że mamy ograniczony wybór awatarów, który pozwala wybrać tylko wersję męską lub żeńską, szybko dostaniemy możliwość werbowania kolejnych bohaterów. Tutaj jest znacznie ciekawiej i spotkamy na przykład:

  • Amazonkę, odpowiednik łotra połączonego z wojownikiem;
  • Bogini Wojny – maga.

Dodatkowych postaci jest o wiele więcej! A kiedy zbierzecie już odpowiednią drużynę, gra rozpocznie się na dobre. Starcia z przeciwnikami mają charakter turowy, gdzie przeważnie cała nasza drużyna zaczyna jako pierwsza. Rozgrywka polega na wymianie zagrań – a tych jest bardzo wiele, dzięki temu z czasem Dragon II zamienia się w prawdziwą strategię.

Dragon II to przyjazna i kolorowa gra MMORPG z systemem turowym. Wielkim plusem jest pełna polonizacja. Wszystkie postacie, nazwy własne, a nawet dialogi zostały przetłumaczone na nasz język. Mamy też dedykowany polski serwer!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*