foe_and_pl_b1_480x320

Najlepsza gra przygodowa w przeglądarce!

Elvenar jest przeglądarkową grą strategiczną MMO osadzoną w świecie fantasy. Nasz bohater zostaje przywódcą elfów lub ludzi i stara się budować swoje miasto oraz odkryć cały magiczny świat. W grze Elvenar przenosimy się do starożytnego świata, który przez ostatnie tysiące lat próbował stanąć na nogi po rządach ostatnich mieszkańców.

Nadszedł czas, żeby zacząć wszystko od nowa, dlatego pojawiły się dwie rasy osadników ludzie i elfy. Trzeba się opisać po jednej ze stron i zacząć swoją przygodę. Możesz rozbudowywać swoją krainę i tworzyć sielski klimat albo ciągle walczyć z sąsiadami. To tylko i wyłącznie nasz wybór. To całkowicie darmowa gra dla każdej przeglądarki, możesz być w krainie elfów lub ludzi, odkrywaj niezamierzony świat fantasy, znajdziesz tutaj nie tylko wiele pięknych i fascynujących postaci, lecz również będziesz mógł swobodnie eksplorować miasta w całym świecie gry Elvenar!

Najlepsza gra na innogames. com – stań się panem swojego miasta

Poznawaj piękny świat dokonaj wyboru rasy, zdecyduj czy bardziej do gustu przypadną Ci elfy, czy może jednak preferujesz świat ludzi. W grze Elvenar wszystkie budynki i miasta wyglądają efektownie, ponieważ gra online została dopieszczona pod każdym względem i szczegółem. Znajdź swoje miejsce i rozbudowuj swoje miasta. Gra daje Ci możliwość swobodnego odkrywania świata Elvenar, w nim znajdują się niezbadane tereny, gdzie możesz zdobyć relikty, dzięki nim rozwiniesz swoją umiejętność produkcji do najwyższego możliwego poziomu. Elvenar to kraina stworzona specjalnie dla graczy, którzy cenią w rozgrywce różnorodność – walka z dzikimi stworzeniami, handel prowincjami i niezwykle fascynujące postacie zarówno elfów, jak i ludzi – sprawdź sam!

Na olbrzymiej mapie świat nie jest tylko położony Twój gród, różne części tego świata fantasy zamieszkują elfie plemiona i społeczeństwa ludzkie. To system gier, który został dokładnie opracowany przez najlepszych specjalistów, aż trudno uwierzyć, że jest to tylko gra online, która dostępna jest w przeglądarce, oraz możesz cieszyć się rozgrywką całkowicie za darmo! Elvenar przenosi gracza do fascynującego świata fantasy, gdzie będziesz mógł ulepszać nawet niektóre z budynków, zwiększając kilkukrotnie jego produktywność i zapewniając efektowny design! Ta gra to miejsce, gdzie odkryjesz wokół swojego miasta rzadkie artefakty, które przyspieszają produkcję w mieście. Wszystkie elementy, jakie znajdziesz w grze, są niezwykle cenne, dlatego warto je zbierać na terenie całego świata gry. Przygodę rozpoczynasz w małej osadzie, gdzie znajduje się niewielki gród i panuje niekompletny system. Zobacz sam, jak bardzo fenomenalna jest gra Elvenar, tutaj możesz być jedną z postaci elfickich, bądź ludzkich. Stwórz własną armię efektownych zwierząt i wybierz rasę, jaką chcesz reprezentować, buduj i rozwijaj swój gród!

Elvenar1

Elvenar – niesamowita przygoda w pięknym świecie fantasy!

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie swojego miasta i zobacz, jak bardzo duży jest świat tej pięknej gry online! Wszystkie budynki i postacie są dopracowane co do joty – buduj i rozwijaj własny gród! W grze elvenar możesz kupić diamenty, dzięki którym będziesz mógł posiadać rzeczy zdecydowanie lepsze od reszty graczy. Kupowanie diamentów da Ci możliwość stałego dochodu. W grze znajdziesz piękne miasta, poznasz różne rasy i staniesz do walki z wyjątkowymi bossami! Jeśli rozgrywka od innogames jest właśnie Twoim ulubionym typem gier – nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz online! Zupełnie za darmo będziesz mógł cieszyć się rozgrywką w pięknym świecie fantasy. Cały system w grze działa sprawnie i bez zarzutów. Rusz do walki wraz z innogames!

Zobacz również nasz poradnik do gry Elvenar

W grze elvenar nie tylko eksplorujesz piękne tereny ze świata fantasy, lecz również zajmujesz się budową własnego miasta, rozwijasz poszczególne budynki i prowadzisz rasy elfie, lub ludzkie przez cudowny świat gry. To rozgrywka online, więc swobodnie możesz eksplorować świat w towarzystwie innego gracza. Odkryj z innogames zapomniane technologie i zbuduj prosperujące i dobrze rozwinięte miasto. Podróżuj po wyjątkowym świecie fantasy i wyznacz granice swojego miasta. Zdobywając relikty w trakcie gry, zyskasz dostęp do wiedzy magicznej przodków dawnej krainy Elvenar.

Wejdź do świata elfów lub ludzi i ciesz się wyjątkowym klimatem gry

W grze Elvenar możesz zdobywać i podbijać grody, innogames oferuje Ci świetną grę dopracowaną pod każdym względem. Odkrywaj nowe miasta i nawiązuj znajomości. Wybór rasy na samym początku jest kluczowy, ponieważ zdecyduje o tym, w jaki sposób będzie toczyła się Twoja rozgrywka. Pamiętaj jednak, że dobre relacje z pozostałymi graczami mogą później zaowocować dodatkowym wsparciem i handlem wolnym od cła! Elvenar możesz pomagać swoim sąsiadom, których odkryłeś na swojej mapie. Pamiętaj, że pomaganie sąsiadom w tej grze, jest wypadkową sojuszy i wzajemnej pomocy.

Populacja w Twoim mieście wzrasta, jeśli cyklicznie stawiasz nowe budowle i rozbudowujesz pozostałe budynki mieszkalne. To typ gry dla tych, co uwielbiają przygody i poszukiwania. Innogames oferuje Ci możliwość zalogowania się do świata gry online! Elvenar to kraina obfitująca w przeróżne ciekawe warte do zdobycia przedmioty, jakie przydadzą Ci się w Twojej dalszej rozgrywce. Upewnij się, czy masz dużo towarów, których produkcję będziesz chciał zwiększyć – możesz użyć swojego kupca, aby wymienić nadwyżkę z towarów na towary innych graczy!

Dla każdego gracza, który jest miłośnikiem fantasy – elvenar od innogames!

W tej grze możesz bardzo prosto nawiązywać kontakty z innymi graczami, które wychodzą poza wysyłanie wiadomości, musisz jednak na początku znaleźć swoje miejsce, gdzie dany gracz mieszka, kiedy odkryjesz wszystkie obszary innego użytkownika, będziesz mógł odwiedzić jego miasto, a dzięki opcji pomocy sąsiedzkiej, zyskasz dużo tańszy handel. Elvenar to piękna, baśniowa kraina, w której odkryjesz całe mnóstwo fascynujących postaci – innogames oferuje Ci cały pakiet całkowicie bezpłatnie.

Elvenar to gra opierająca się na wielu wyborach, taktykach i walkach. Innogames specjalnie opracowało idealny system pod rozgrywkę tego typu. Zwiększ swoją produktywność – twórz niesamowite rzeczy i wybierz Elvenar od innogames!

Technologia albo natura

Elfy zajmują się magią, ale i żyją zgodnie z prawami natury. Zauważymy to nawet w samej rozgrywce, gdzie niektóre z budynków są żywe, np. produkujące deski Trenty. Po drugiej stronie jest rasa ludzi, bardzo inteligentna i stawia na rozwój inżynierii i technologii.

Każda z wybranych przez nas frakcji ma unikalne jednostki wojskowe. Ludzie korzystają z paladynów, psów bojowych, toporników, kuszników. Rasa elfów stawia na golemy, czarodziejki, potężne tereny.

Rozwijaj swoje miasto i baw się z innymi graczami

Celem nadrzędnym w grze jest rozwój miasta. Robimy to poprzez konstruowanie budynków, wytwarzanie i zdobywanie surowców, odkrywanie nowych technologii. Ważnym elementem jest dobre samopoczucie naszych mieszkańców, bo wtedy nasze miasto rozwija się szybciej i zbieramy o wiele więcej podatków.

Zobacz również nasz poradnik do gry Elvenar

Elvenar daje nam do wyboru, aż kilkadziesiąt różnych budynków związanych z kulturą, wojskiem i ekonomią. Pomiędzy budynkami prowadzą drogi, które musimy sami położyć, żeby ludzie mogli łatwiej się przemieszczać. Plusem jest to, że twórcy gry dodali do każdego budynku własne animacje, przez co obserwowanie rozwoju budynków jest bardzo przyjemne dla oka.

Rozgrywkę można toczyć samodzielnie, ale o wiele łatwiej i weselej będzie, jeśli zaczniemy się łączyć w sojusze z innymi graczami. To pozwala na pomaganie sobie w razie ataku przeciwnika albo można wymieniać się między sobą surowcami.

Magiczny i tajemniczy świat

W grze mamy możliwość eksploracji całego świata. Wystarczy wysłać zwiadowców, a oni odkrywają nowe obszary. Na swojej drodze spotkamy nowe grody, z którymi możemy albo współpracować, albo wytaczać wojny.

Elvenar to rozgrywka turowa na osobnych mapach. Bitwy są bardzo podobne do tych rozgrywanych w serii Heroes of Might and Magic. Podczas walk musimy zastosować dobrą taktykę i uwzględnić wiele przeszkód, jakie się pojawiają na polu walki. Jeśli jesteście miłośnikami strategii, to możecie pokonać o wiele silniejszego wroga od siebie.

Innogames – zaloguj się do niesamowitego świata fantasy!

Jeśli jesteś miłośnikiem wszelkiego rodzaju gier przygodowych, zespołowych i uwielbiasz eksplorować nieznane Ci dotąd tereny? Gra Elvenar jest właśnie dla Ciebie! To forma rozrywki, która zapewni Ci długie godziny ciągłej zabawy. W Elvenar masz wiele możliwości, jeśli chodzi o tworzenie sprzętu, zbieranie rzeczy i walkę – sprawdź sam, jak bardzo fascynujące jest uniwersum Elvenar i zaloguj się już teraz, całkowicie za darmo!

Elvenar to rozbudowana gra będąca ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników świata fantasy, strategii i walk. Sprawdźcie swoje umiejętności i wkroczyć do magicznego świata gry.

2 komentarze

  1. Jestem pod wrażeniem nie tylko zaawansowanej grafiki, ale i „zamysłu”. Od razu czuje się ten klimat..

    Odpowiedz
  2. Świetna gierka 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*