foe_and_pl_b1_480x320

Elvenar jest przeglądarkową grą strategiczną MMO osadzoną w świecie fantasy. Nasz bohater zostaje przywódcą elfów albo ludzi i stara się zbudować swoje miasto oraz odkryć cały magiczny świat. W grze Elvenar przenosimy się do starożytnego świata, który przez ostatnie tysiące lat próbował stanąć na nogi po rządach ostatnich mieszkańców.

Nadszedł czas żeby zacząć wszystko od nowa, dlatego pojawiły się dwie rasy osadników ludzie i elfy. Trzeba się opisać po jednej ze stron i zacząć swoją przygodę. Możesz rozbudowywać swoją krainę i tworzyć sielski klimat albo ciągle walczyć z sąsiadami. To tylko i wyłącznie nasz wybór.

Technologia albo natura

Elfy zajmują się magią, ale i żyją zgodnie z prawami natury. Zauważymy to nawet w samej rozgrywce gdzie niektóre z budynków są żywe, np. produkujące deski Trenty. Po drugiej stronie jest rasa ludzi jest bardzo inteligentna i stawia na rozwój inżynierii i technologii.
Każda z wybranych przez nas frakcji ma unikalne jednostki wojskowe. Ludzie korzystają z paladynów, psów bojowych, toporników, kuszników. Rasa elfów stawia na golemy, czarodziejki, potężne trenty.

Elvenar1

Rozwijaj swoje miasto i baw się z innymi graczami

Celem nadrzędnym w grze jest rozwój miasta. Robimy to poprzez konstruowanie budynków, wytwarzanie i zdobywanie surowców, odkrywanie nowych technologii. Ważnym elementem jest dobre samopoczucie naszych mieszkańców, bo wtedy nasze miasto rozwija się szybciej i zbieramy o wiele więcej podatków.

Zobacz również nasz poradnik do gry Elvenar

Elvenar daje nam do wyboru, aż kilkadziesiąt różnych budynków związanych z kulturą, wojskiem i ekonomią. Pomiędzy budynkami prowadzą drogi, które musimy sami położyć żeby ludzie mogli łatwiej się przemieszczać. Plusem jest to, że twórcy gry dodali do każdego budynku własne animacje, przez co obserwowanie rozwoju budynków jest bardzo przyjemne dla oka.

mila dla oka grafika w elvenar

Rozgrywkę można toczyć samodzielnie, ale o wiele łatwiej i weselej będzie, jeśli zaczniemy się łączyć w sojusze z innymi graczami. To pozwala na pomaganie sobie w razie ataku przeciwnika albo można wymieniać się między sobą surowcami.

Magiczny i tajemniczy świat

W grze mamy możliwość eksploracji całego świata. Wystarczy wysłać zwiadowców, a oni odkryją nowe obszary. Na swojej drodze spotkamy nowe grody, z którymi możemy albo współpracować albo wytaczać wojny.

Elvenar to rozgrywka turowa na osobnych mapach. Bitwy są bardzo podobne do tych rozgrywanych w serii Heroes of Might and Magic. Podczas walk musimy zastosować dobrą taktykę i uwzględnić wiele przeszkód, jakie się pojawiają na polu walki. Jeśli jesteście miłośnikami strategii to możecie pokonać o wiele silniejszego wroga od siebie.

Elvenar to rozbudowana gra będąca ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników świata fantasy, strategii i walk. Sprawdźcie swoje umiejętności i wkroczcie do magicznego świata gry.

2 komentarze

  1. Jestem pod wrażeniem nie tylko zaawansowanej grafiki, ale i “zamysłu”. Od razu czuje się ten klimat..

    Odpowiedz
  2. Świetna gierka 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*