foe_and_pl_b1_480x320

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak byłoby powrócić do epoki kamienia i porzucić aktualny dobytek cywilizacji? No cóż, teraz możesz to zrobić – wystarczy przenieść się do świata gry na przeglądarkę Forge of Empires, w którym stajesz się dowódcą małej wioski. Musisz zarządzać sprawami politycznymi, aby zdobyć jak najwięcej korzyści dla swojej osady. Pamiętaj też o rozwijaniu nowych technologii. Pozwolą ci na to przeprowadzane badania, dzięki którym bardzo szybko opracujesz nowe budynki i rozwiązania.

wioska w forge of empires

To z kolei pozwoli ci przenieść swoją wioskę do innej, bardziej postępowej epoki. Czymże jednak byłaby strategia bez krwawych walk i bitew? Tak więc Forge of Empires przewiduje zarówno przeprowadzanie zwykłych bitew, jak i atakowaniu innych graczy. To wszystko podane jest w bardzo ładnej, a co ważniejsze, przejrzystej oprawie graficznej. Gra nie znudzi się więc zbyt szybko, a korzystanie z niej okaże się niezwykle wygodne i proste. Szybko nabierzesz wprawy po przejściu tutorialu, po którym poczujesz się prawdziwym przywódcą i zdobędziesz pewność, że uda ci się poprowadzić swoją wioskę do zwycięstwa.

bitwa w foe

Wkrocz do świata pełnego strategii i ciekawej historii – całkowicie online!

Swoją armią i całą rozgrywką sterujesz bezpośrednio we własnej przeglądarce internetowej. Forge of Empires to gra, gdzie, nawet kiedy wylogujesz się ze swojego wirtualnego świata, Twoje imperium i osada będą nieustannie pracować, wydobywać dobra i szkolić armię, którą możesz wykorzystać do eksploracji nieznanych terenów i krain. W Forge of Empires każdy najmniejszy szczegół został starannie dopracowany, więc nie musisz się martwić o żadne wady czy błędy gry. Jeśli więc lubisz rozmyślać i opracowywać odpowiednie strategię rozgrywki, to Forge of Empires będzie idealną grą dla Ciebie! Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszej społeczności!

Forge of Empires – dla każdego miłośnika strategicznej rozgrywki i wyjątkowych przygód

Jesteś miłośnikiem średniowiecznych przygód? Jeśli tak, to wspaniale! Forge of Empires – ta produkcja ma Ci do zaoferowania całe mnóstwo ciekawych opcji i form gry. To właśnie tutaj zbudujesz swoje potężne imperium, wyszkolisz wojsko i zdobędziesz cenne doświadczenie. To idealna rozrywka dla tych, którzy niemal zawsze myślą strategicznie i uwielbiają rywalizację. Forge of Empires to rodzaj gry w klimacie średniowiecza, w którym z pewnością spędzisz długie godziny na eksploracji i poznawaniu nowych, nieznanych Ci dotąd terenów – zobacz już teraz!

Poznaj grę Forge of Empires i rozpocznij swoją przygodę w średniowiecznym uniwersum!

Forge of Empires to piękna gra strategiczna z mnóstwem ciekawych zadań i wyjątkowych przygód. To rodzaj gry z konkretną historią i fabułą, więc nie ma możliwości, że znudzisz się rozgrywką. Bardzo zróżnicowane questy i walki z innymi osadami, sprawią, że zakochasz się w tej grze i nie będziesz chciał przestać! To jedna z najlepszych gier przeglądarkowych, która posiada całą masę aktywnych, regularnie grających użytkowników – dołącz do wspaniałej, średniowiecznej społeczności i ciesz się piękną szatą graficzną oraz mnóstwem zróżnicowanych przygód! – To wszystko znajdziesz właśnie w Forge of Empires!

Piękna oprawa graficzna i fascynujące przygody – Forge of Empires!

Przejrzysta i przyjemna oprawa graficzna, która zachowana została w klimacie średniowiecznego świata, przyciąga bardzo dużą liczbę nowych graczy, szczególnie miłośników tego właśnie klimatu. To właśnie w tej rozgrywce, jaką jest Forge of Empires, znajdziesz początkowy tutorial, on zdecydowanie pomoże Ci zacząć swoją przygodę. W grze zawarty jest podział osady na kwadraty, co według wielu graczy znacznie ułatwia to rozplanowanie całej wioski.

W Forge of Empires znajdziesz wiele ciekawych i zróżnicowanych opcji i zadań, a bogactwo różnego rodzaju budynków do wykorzystania w budowaniu własnego imperium i osady, jeszcze bardziej zachęci każdego do regularnej i zaangażowanej rozgrywki. To właśnie podział na epoki w grze, jaka jest Forge of Empires, zdecydowanie przyciąga wielu graczy, dzięki zastosowaniu takiego podziału, gra według wielu osób jest znacznie ciekawsza.

5000 lat w 2 minuty, Film:

Zobacz poradnik do Forge of Empires

1 komentarz

  1. Dziś gram pierwszy dzień. Gra naprawdę wciąga. Miły bonus na rejestracje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*