foe_and_pl_b1_480x320
Garbage Garage

Garbage Garage daje graczom niezwykłą możliwość wcielenia się w rolę właściciela autoszrotu. To gra, która z pewnością podbije serca miłośników motoryzacji. Właśnie tutaj mogą oni stać się właścicielami złomowiska samochodowego i zbudować swój własny pojazd korzystając z dostępnych części składowanych na złomowisku.

Prowadzenie własnego szrotu nie jest jednak łatwą sprawą. Każdy samochód musi zostać zutylizowany, czyli rozebrany na części , które następnie mogą zostać sprzedane lub wykorzystane do zbudowania zachwycającego super auta. Praca jest pełna różnych wyzwań, czasami gracz może mieć problemy z nadążeniem z rozbiórką przybywających samochodów, innym razem musi samodzielnie zabiegać o to, aby samochody przybywały, a biznes dobrze prosperował. Właśnie dlatego gracz cały czas powinien inwestować w swoje złomowisko, poszerzać jego teren oraz kupować nowe maszyny i narzędzia.

samochody w garbage garage

Oprócz strategicznej części gry, polegającej na prowadzeniu biznesu, Garbage Garage oferuje graczowi akcję. Zbudowanym przez siebie pojazdem możemy brać udział w wyścigach i potyczkach z innymi graczami, tutaj wszystkie chwyty są dozwolone.

Najważniejsze funkcje gry poznajemy już w samouczku dlatego dalsza rozgrywka nie stanowi dużego wyzwania nawet dla początkujących graczy. Po odblokowaniu 10 poziomu otrzymujemy możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, a dochodząc do poziomu 15 możemy sprzedawać i przyjmować więcej rodzajów pojazdów np. czołgi i samoloty.

Zalety gry samochodowej Garbage Garage:

-Dobra grywalność
-Możliwość rozgrywek z innymi graczami
-Dobrze dopracowana mechanika gry
-Zabawna i ciekawa fabuła

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*