foe_and_pl_b1_480x320
Top 1
gra farmerska na przeglądarkę

Klondike

głosy (893)
Zacznij nowe życie w dalekich zakątkach Ameryki Północnej. Zbieraj złoto i inne skarby i dziel się nimi z przyjaciółmi w darmowej grze przeglądarkowej Klondike. To hit ostatnich miesięcy, który powinieneś sprawdzić jeśli liczysz na dobrą zabawę! Klondike – gra przeglądarkowa dla poszukiwaczy przygód.” Poznaj świat Klondike Odkrywaj Amerykę Północną razem z nami! Kraina, do której zmierzasz ma wszystkie rodzaje...
Top 2
Farm Days

Farm Days

głosy (539)
Swoją przygodę zaczniesz w niewielkiej wiosce, która jest pełna życzliwych ludzi. Właśnie odziedziczyłeś skrawek ziemi i farmę. Nie jest to jednak gospodarstwo marzeń. Twoim zadaniem będzie przemienienie tego miejsca w dochodowy biznes. Tak rozpoczyna się gra Farm Days – znakomity symulator farmy, w którego zagracie już dziś! Od zera...
Top 1
Polecamy
gra farmerska na przeglądarkę

Klondike

Język polski
głosy (893)

Zacznij nowe życie w dalekich zakątkach Ameryki Północnej. Zbieraj złoto i inne skarby i dziel się nimi z przyjaciółmi w darmowej grze przeglądarkowej Klondike. To hit ostatnich miesięcy, który...

Top 2
Polecamy
Farm Days

Farm Days

Język polski
głosy (539)

Swoją przygodę zaczniesz w niewielkiej wiosce, która jest pełna życzliwych ludzi. Właśnie odziedziczyłeś skrawek ziemi i farmę. Nie jest to jednak gospodarstwo marzeń. Twoim zadaniem będzie przemienienie tego miejsca...

Gry farmerskie

Gry farmerskie dołączyły do najbardziej lubianych gier nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także wśród dorosłych. Jedną z przyczyn jest rosnąca tęsknota za spokojem i wiejskim życiem w sercu natury. Dzięki nim można się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Są idealnym sposobem na miłe spędzenie czasu, zwłaszcza wieczorem. Poniżej znajdziesz listę najbardziej popularnych gier przeglądarkowych.

Wiejskie życie

Gra Wiejskie Życie polega na wcieleniu się w postać farmera. Zadaniem gracza jest dbanie o prawidłowy rozwój farmy poprzez hodowlę zwierząt, uprawę roślin oraz produkcję różnorodnych wyrobów np. serów, dżemów oraz wina. Na początku przygody z grą użytkownik nie ma zbyt wielu opcji. Dostępne są one dopiero po uzyskaniu postępów na farmie. Gracz może wtedy zacząć inwestować zarobione pieniądze w budynki lub nową produkcję. Wiejskie Życie jest grą w którą możesz zagrać z przyjaciółmi. Grę pokochały miliony ludzi na całym świecie. Wyróżnia ją ładna oprawa graficzna, dopasowane efekty dźwiękowe oraz wciągająca rozgrywka.

Farm Days

Kolejną godną polecenia grą farmerską jest Farm Days. Gracz wciela się w rolę spadkobiercy ogromnej lecz zaniedbanej farmy. Musi zadbać o to, aby odzyskała ona swoją dawną świetność. Grę wyróżnia tryb zarządzania dostępnymi produktami, który jest bardzo rozbudowany. Farm Days nie ogranicza jednak zadania gracza wyłącznie do roli farmera. Istnieje możliwość wcielenia się w postać kucharza lub wędkarza. Gra jest grą społecznościową, tak więc możesz zaprosić do zabawy znajomych. W celu wymiany doświadczeniami autor gry umożliwił zakładanie związków farmerskich. Na gracza czekają również cotygodniowe wydarzenia z cennymi nagrodami. Trójwymiarowa grafika gry na pewno spodoba się wszystkim i każdy będzie się dobrze bawił.

My Little Farmies

A może masz ochotę na grę farmerską w innym klimacie? Akcja w My Little Farmies przeniesiona została do średniowiecza, dzięki czemu cechuje ją szczególnie klimatyczna atmosfera. Gracz ma możliwość utworzenia farmy według własnych wyobrażeń. Czym zajmuje się wirtualny farmer? Poza uprawą pola buduje także pomieszczenia gospodarcze i budynki przeznaczone do produkcji, m.in. tartak, młyn, zakład krawiecki. Od szybkości rozwoju osady zależy liczba odwiedzających ją Farmies. Gra My Little Farmies gwarantuje dobrą zabawę oraz możliwość poznania graczy z całego świata.

Goodgame Big Farm

Kolejną propozycją dla miłośników gier farmerskich jest gra Goodgame Big Farm. Gra przykuwa uwagę bardzo kolorową i szczegółową grafiką, a także rozbudowanymi funkcjami rozgrywki. Należy ona do najnowszych gier tego typu na rynku. Gracz wciela się w rolę ambitnego farmera którego zadaniem jest zmiana małego gospodarstwa w wielki folwark. W grze możesz wykazać się umiejętnościami handlowca oraz biznesmena, dbając przy tym o każdy aspekt funkcjonowania gospodarstwa. Zaprojektuj swoje gospodarstwo i stań się częścią społeczności graczy Big Farm.

Wolni Farmerzy

Opieka nad farmą to wcale nie jest prosta sprawa. Zawód rolnika wymaga wielu poświęceń. Jednak istnieje alternatywny sposób na ich eliminację, a mianowicie gra farmerska Wolni Farmerzy. Lubisz gry farmerskie i chcesz założyć własne ekologiczne ranczo? W takim razie ta gra jest idealna dla Ciebie! Tak jak w przypadku innych gier tak i tutaj masz możliwość gry w gronie przyjaciół. Autorzy umożliwili graczom współpracę z innymi użytkownikami oraz zakładanie klubów farmerskich, a także udział w licznych konkursach i konkurencjach. Wolni Farmerzy to gra która nie wymaga ciągłego klikania i pozwala zrelaksować się w wolnej chwili.

Farmerama

To kolejna gra dla miłośników natury, roślin i zwierząt. Gra polega na budowie i rozwijaniu własnej farmy według indywidualnego upodobania. Autorzy gry przygotowali sporo okolicznościowych wydarzeń oraz mini-gier. Gra zapewnia dużą dawkę humoru co sprawia, że zarządzanie gospodarstwem jest jeszcze bardziej przyjemne.

Już teraz możesz wcielić się w rolę farmera. Nie czekaj – wypróbuj za darmo przeglądarkowe gry!

farmerskie gry  gra farma po polsku  gra farmerska  gra za darmo farma
gry farmerskie  gry farmerskie na przeglądarke  gry farmerskie za darmo  gry gospodarstwo
gry na farmie  gry o farmie  gry za darmo farma  wolni farmerzy

h