foe_and_pl_b1_480x320
Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines to sieciowa i darmowa gra typu MOBA, dostępna na PC. Gra studia Hoplon Infotainment to nowatorskie połączenie znanego gatunku MOBA z wyścigami w zniszczonym, postapokaliptycznym świecie. To emocjonująca rywalizacja i doskonała rozrywka multiplayerowa na długie godziny. Zbierz swoją czteroosobową drużynę, wybierz jeden z wielu dostępnych opancerzonych wozów i stawaj do walki!

wybór samochodu w heavy-metal machines

Poznaj Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines od studia Hoplon Infotainment, twórców takich przebojów jak MMO Taikodom, to niesamowite połączenia znanego i popularnego gatunku MOGĄ z grą wyścigową. Tytuł jest dostępny za darmowa dla komputerowych graczy i posiada system mikropłatności, który jednak skupia się przede wszystkim na aspektach wizualnych wozów, nie odbierając radości z gry.

rozgrywka wieloosobowa w heavy-metal machines

Heavy Metal Machines to tytuł, który stawia na rozgrywką wieloosobową w sieci – i jak na razie, nie oferuje jeszcze kampanii dla jednego gracza, ani trybu fabularnego. Historia gry ogranicza się jedynie do nakreślenia zasad panujących w otaczającym Cię świecie – to świat przyszłości, który został zniszczony przez postęp cywilizacyjny, a jedną z nielicznych rozrywek ocalałych są krwawe wyścigi i rywalizacja o zasoby. Aby je zdobyć wykorzystasz zmodyfikowane o pancerz i broń pojazdy.

Heavy Metal Machines – na czym polega gra?

Heavy Metal Machines nie oferuje zabawy dla pojedynczego gracza i rozbudowanej warstwy fabularnej, ale to nie przeszkadza w rozwałce. To doskonały tytuł multiplayerowy, który opiera się na drużynowych zmaganiach. Twoim zadaniem jest zebranie czteroosobowego zespołu i pokonanie przeciwnego zespołu.

walki w heavy-metal machines

Widok izometryczny (kamera z góry) sprawia, że nie trudno o skojarzenia z popularną serią Micro Machines. Jednak w odróżnieniu od klasyka studia Codemasters, świat i otoczenie nie są takie kolorowe i przyjazne.

Podobnie jak w każdej grze MOBA, gracz kontroluje jedną z postaci, w tym przypadku jedno auto i ma za zadanie ochronę swojej bazy oraz zniszczenie centrum dowodzenia przeciwnika – te są rozmieszczone po przeciwległych zakątkach mapy. Wygrywa ten, kto przedrze się do bazy rywala oraz umieści i zdetonuje ładunek. Cała rozgrywka polega więc na tym, kto ostatecznie otrzyma kontrolę nad ładunkiem wybuchowym w kształcie piłki.

Gracze nie mogą też narzekać jeśli chodzi o różnorodność – do wyboru jest cały zestaw ciekawych postaci z własnymi pojazdami mechanicznymi i unikatowym wyposażeniem, które dodatkowo można modyfikować. Jedne z maszyn są wytrzymalsze, a przez to mogą taranować wozy przeciwnika, inne są szybsze i bardziej skrętne, a dzięki temu mogą łatwiej dotrzeć do bazy, jeszcze inne maja specjalne umiejętności, które polegają na reperowaniu aut sojuszników.

Dlaczego musisz zagrać w Heavy Metal Machines?

Heavy Metal Machines to świetna rozrywka na wiele godzin. To tytuł przyjemny i przystępny nawet dla mniej wprawionych graczy, który jednak pozwala na masterowanie swoich umiejętności. Gra jest warto sprawdzenia z wielu powodów:

  • to darmowy tytuł na PC;
  • oferuje różnorodną rozgrywkę w stylu MOBA;
  • może zachwycić przyjemnym wykonaniem.

Poznaj Heavy Metal Machines i graj za darmo z przyjaciółmi lub tysiącem graczy na całym świecie!

Heavy Metal Machines wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Intel Quad Core 2.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 6770 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 620 / Intel HD 4000 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7 64-bit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*