foe_and_pl_b1_480x320
Islandoom

Islandoom to strategiczno-ekonomiczna gra przeglądarkowa od polskiego studia Bloomga S.A., w którą pogramy całkowicie za darmo! Poznajcie morski świat Islandoom i podbijcie świat! Jeśli lubicie World of Warships, to ta produkcja również przypadnie Wam do gustu. Zaczynamy?

Początki bywają trudne…

Grę rozpoczynamy jako jeden z przedstawicieli pewnej nacji. Do wyboru w grze jest ich aż cztery. Zaczniemy od stworzenia własnej postaci, a naszym zadaniem będzie osiedlenie się na nieznanej i niezamieszkałej do tej pory wyspie. Brzmi intrygująco? Tak! A to dopiero początek Waszych zmagań. Szybko przekonacie się, o co tak naprawdę chodzi w grze Islandoom – o władzę nad światem!

Tak jest, naszym celem, jako graczy, będzie pokonanie wrogów i zdominowanie świata. Szybko wpadniecie w wir przygód, ale żeby nie było zbyt trudno, na początku będziecie musieli przejść przez przydatny samouczek, który nauczy Was sterowania i podstawowych zasad.

Podbijaj, zdobywaj, buduj

Tak jak w wielu innych grach strategiczno-ekonomicznych, również i tutaj dostaniemy do dyspozycji całe mnóstwo budynków, które będzie można rozwinąć. Jak to zrobić? W tym pomogą codzienne wyzwania i zadania. Wykonując je, zdobywamy punkty, które pozwalają na ulepszenia, a tym samym, na budowę floty. Będzie też można zbierać surowce, które znajdują się na wyspie. Zanim się spostrzeżecie, staniecie na czele potężnej armady.

widok bazy w islandoom

Warto wspomnieć też o tym, że wraz z wyspą, budynkami i flotą, rozwijacie również swojego bohatera. Tutaj trzeba powiedzieć o tym, że polskie studio zaimplementowało udane elementy RPG.
Islandoom to świetna gra strategiczna i ekonomiczna, która postawi Was w roli przywódców. Będziecie budować swoje imperium, rozbudowywać flotę, plądrować wyspy swoich wrogów i zdobywać nowe terytoria. Masa przygód i otwarty świat stają przed Wami otworem.

mapa w islandoom

 

Nie będziecie narzekać na nudę

Zdobywanie, plądrowanie i dominacja nad światem – to Wasz cel. Aby go osiągnąć, będziecie musieli wykazać się nie lada sprytem i umiejętnościami. Nie myślcie jednak, że w grze nie ma walk! W Islandoom mamy do wyboru wiele rodzajów statków, z których można zbudować całkiem pokaźną i zróżnicowaną flotę. A co, kiedy znudzi Wam się walka? Spokojnie! Kiedy pobijecie już kilka wysp i będziecie mieli ochotę na chwilę wytchnienia, otwarty świat gry pozwoli Wam na handel i zawiązywanie sojuszy z innymi graczami. Gra posiada także możliwość zakładania i dołączania do sojuszy, które wzbogacają rozgrywkę i komunikację w grze.

misje w grze islandoom

Islandoom to gra, którą bez wątpienia warto sprawdzić, z uwagi na:

  • miłą dla oka oprawę;
  • otwarty świat;
  • ciekawe połączenie gry ekonomicznej, strategicznej i RPG;
  • zróżnicowanie jednostek i budynków oraz wiele możliwości rozgrywki.

Jesteście gotowi na podbój świata? Flota Islandoom czeka właśnie na Was! Niezależnie od tego czy lubicie grę wieloosobową, czy wolicie cieszyć się samodzielną rozgrywką, Islandoon to gra, którą na pewno warto poznać. Wystarczy założyć darmowe konto i dołączyć to tysięcy graczy, którzy świetnie się bawią i pobijają nowe wyspy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*