foe_and_pl_b1_480x320
Liga Aniołów 2

Liga Aniołów 2 (League of Angels 2) to przeglądarkowa i darmowa gra MMORPG od azjatyckiego studia GTArcade. Gra zdobyła taką popularność, że wydanie kontynuacji wydawało się tylko kwestią czasu. I tak się stało! Zagrajcie w Ligę Aniołów 2, która jest jeszcze lepsza niż „jedynka”.

Dołącz do aniołów po raz drugi

Ci z Was, którzy grali już w pierwszą część, doskonale wiedzą na co mogą liczyć. Liga Aniołów była przepiękną i kolorowa grą, utrzymaną w typowym dla Japończyków, mangowym stylu. Liga Aniołów 2 jest pod tym względem jeszcze lepsza. Twórcy zdecydowali się na sporo zmian w silniku graficznym, przenosząc rozgrywkę do świata 3D. Ta zmiana wyszła jednak na dobre.

Trailer do League of Angels 2)

Po raz kolejny będziemy musieli pomóc tytułowym aniołom w ocaleniu świata przed siłami mroku. Po pokonaniu złego sługi Suurde, który postanowił odebrać aniołom ich moc i zniszczyć spokojną krainę, Etherii znów grozi niebezpieczeństwo. Ocaleli Orkowie szykują się na kolejną wojnę.

Liga Aniołów wezwała też Łuczników

Liga Aniołów 2 zbytnio nie odbiega od tego, co zaprezentował poprzednik. Jest ładniej, jest bardziej kolorowo i trójwymiarowo. Mechanika rozgrywki nie została jednak zmieniona, co pewnie ucieszy wiernych fanów serii. Wciąż mamy turowy system walki, który doskonale sprawdza się zarówno sterując myszką, jak i grając na ekranach dotykowych.

postać w li

Nie zmienił się też system rozwoju postaci, który jest typowy dla gier PRG. Wraz z pokonywaniem nowych wrogów oraz wykonywaniem codziennych misji, zyskujemy punkty doświadczenia, które będzie można zamienić na nowe umiejętności.

W Lidze Aniołów 2 mamy jednak pewną nowość. Do Wojownika i Maga dołączy także nowa klasa postaci, którą jest Łucznik – specjalista od atakowania z dystansu.

Po raz kolejny także będziemy musieli skorzystać z pomocy znajomych oraz naszych przybocznych pomocników. Kluczem do zwycięstwa jest bowiem kooperacja z innymi graczami. W Lidze Aniołów 2, twórcy postanowili dodatkowo rozwinąć ten aspekt.

Dlaczego warto zagrać w Ligę Aniołów 2

Liga Aniołów 2 to świetna kontynuacja udanej gry sprzed kilku lat, która obecnie robi furorę na świecie. Dając szansę temu darmowemu MMORPG, czeka Was setka godzin dobrej zabawy. Przygotujecie się między innymi na:

  • Nowe historie ze świata Etherii,
  • Nowe, wciągające wyzwania,
  • Trudne zadania i wymagające walki,
  • Grę nową klasą postaci – Łucznik
  • Kooperację z innymi graczami, lub zmagania w trybie PvP,
  • Wizytę w bajkowej krainie, która zachwyca pięknym wykonaniem.

Liga Aniołów 2 to pozycja, którą powinien sprawdzić każdy, nie tylko fan poprzedniej części. To wyjątkowo udana kontynuacja, która rozwinie historię aniołów, a przy tym wprowadza całą masę usprawnień. Czekamy na Was w Etherii!