foe_and_pl_b1_480x320
Margonem

Margonem to przeglądarkowa gra MMORPG stworzona przez polskie studio Garmory. Gracze wcielają się w niej w bohatera przemierzającego świat fantasy. Czeka na nich ogromna ilość zadań i przygód przeplatana wymagającymi walkami z krwiożerczymi bestiami.

Margonem to projekt polskiego studia Garmory Games, który został osadzony w interesującym świecie fantasy. Całość została przedstawiona w trybie 2D – gracz obserwuje zatem swoją postać z lotu ptaka.

Wybierz swoje przeznaczenie w Margonem

Gra oddaje do dyspozycji kilka interesujących klas postaci. Gracze mają do wyboru standardowego wojownika, przebiegłego łowcę, inteligentnego maga, pobożnego paladyna, zręcznego tropiciela oraz tancerza ostrzy. Każda z tych klas postaci charakteryzuje się unikalnymi zdolnościami, które definiują sposób prowadzenia rozgrywki i walki. Nawet najbardziej wymagający gracz znajdzie tu coś dla siebie.

widok mapy w grze margonem

Jak na grę MMORPG przystało, w Margonem znajdziemy wiele interesujących zadań do wykonania i niezliczoną ilość lokacji do przemierzenia. Wraz z rozwojem naszej kariery będziemy proszeni o realizację coraz to trudniejszych questów. Od prostego „przynieś, wynieś, pozamiataj”, aż po likwidację potężnych demonów terroryzujących okolicę.

Gra oferuje również możliwość wyzwania innych graczy na pojedynek. Można tego dokonać wyłącznie w specjalnych strefach. Dostępne są także areny, na których dogłębnie przetestujemy bojowe umiejętności naszej postaci.

W grupie raźniej

Margonem nie stroni od współpracy z innymi graczami. Użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać za pomocą wbudowanego czatu, jak również łączyć się w gildie, by razem polować na potężne bestie i brać udział w specjalnych wydarzeniach.

handel z innymi graczami

Świat jest pełny niebezpiecznych bestii, ale również przytułków, w których można odpocząć od walki i zakosztować zaawansowanego systemu handlu. Oprócz handlarzy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, w grze dostępna jest opcja handlu bezpośredniego (z innymi graczami). Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wziąć udział w aukcji i w taki sposób wejść w posiadanie cennego przedmiotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*