foe_and_pl_b1_480x320
Metin 2

Czym właściwie jest Metin 2? Jest to dzieło programistów z grupy G4Box, znanych między innymi z gry Dragon Raja, wydane zostało 27 lipca 2007 roku. Miesiąc później miejsce miała polska premiera. Jest darmową grą MMO wykorzystującą także system mikrotransakcji.

Wykorzystuje mechaniki znane i lubiane oferowane przez gatunek dodając od siebie kilka nowości i innych rozwiązań. Gra Metin 2 przenosi nas do wirtualnego świata, który urządzony jest w klimacie wschodnim. Klimat fantasy daje się odczuć na każdym kroku, przeplatając orientalny mistycyzm ze światem pełnym demonów i różnego rodzaju kreatur znanych choćby z dzieł literatury fantasy.

Czas na przygodę z Metin 2!

Swoją przygodę w świecie darmowej gry zaczynamy standardowo, czyli od stworzenia swojej własnej postaci. Oprócz wyboru podstawowych cech, takich jak wygląd, płeć musimy wybrać jedną z czterech dostępnych w grze klas. Warrior jest klasa wojownika i skupia się głównie na bezpośredniej walce wręcz, wykorzystując swoją ponadprzeciętną siłę. Jego specjalizacją może być ofensywa, lub także defensywa. Drugą klasą jest Assassin, czyli wojownik specjalizujący się w szybkim i zwinnym likwidowaniu przeciwników i w zależności od specjalizacji może to czynić na dystans, lub w zwarciu. Sura to klasa swoistego demona, który wykorzystując swoją moc może usprawniać walkę wręcz, lub na dystans.

wakla w metin 2

Ostatnim z dostępnych archetypów bohatera jest klasyczny mag, który walczy na odległość używając zaklęć wspierających lub niszczących. Dodatkowo tworząc postać musimy wybrać jedną z trzech rywalizujących ze sobą ras i po dokonaniu tego wyboru możemy ruszyć w świat Metin 2 i rozpocząć zbieranie licznych przedmiotów, rozwijanie postaci, niszczenie hord wrogów i wykonywanie ogromnej ilości zadań.

Metin 2 wymagania sprzętowe:

Minimalne wymaganiaZalecane wymagania
  • Procesor – Pentium 3 1GHz
  • Pamięć – 512M
  • Karta graficzna – Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM
  • Procesor – Pentium 4 1.8GHz
  • Pamięć – 1G
  • Karta graficzna – Karta graficzna posiadająca więcej niż 64MB RAM

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*