foe_and_pl_b1_480x320
My Free Circus

My Free Circus to darmowa gra przeglądarkowa od znanego i lubianego przez polskich graczy studia Upjers. Gra jest dostępna także na urządzenia z systemami Android i iOS. My Free Circus pozwoli nam na stworzenie własnego cyrku i zabierze graczy do świata przepełnionego egzotycznymi zwierzętami, klaunami i akrobatami. Czy gra ma szansę dorównać takim hitom jak My Free Zoo czy Wolni Farmerzy?

Stwórz własny cyrk

My Free Circus to gra bardzo podoba do poprzednich produkcji studia Upjers. Fani takich gier jak My Free Zoo czy Wolni Farmerzy doskonale odnajdą się w tej pozycji i z miejsca ją polubią. Gra jest bowiem osadzona w podobnych, kolorowych klimatach, a rozgrywka niczym nie odbiega od tej, zaprezentowanej już w tak lubianych przez nas propozycjach niemieckiego producenta darmowych gier przeglądarkowych.

my-free-circus1
Podobnie jak w innych tytułach, również w My Free Circus zaczynamy niemal od zera. Naszym celem jest stworzenie dobrze prosperującego cyrku. Jako zarządca, gracz będzie musiał dbać o to aby egzotyczne zwierzęta były najedzone i posłuszne, a artyści chętni do współpracy. Dzięki temu nasz cyrk będzie jeszcze chętniej odwiedzany przez gości spragnionych mocnych wrażeń. To oczywiście idzie w parze z większymi dochodami. Za zdobyte w ten sposób pieniądze będzie można upiększać teren cyrku i dokupować coraz to nowsze atrakcje.

Dlaczego warto zagrać w My Free Circus?

My Free Circus to świetna gra, która daje możliwość stworzenia i prowadzenia własnego cyrku. Jeśli zawsze o tym marzyłeś i masz żyłkę do biznesu, nie czekaj ani chwili dłużej i zaloguj się do tej darmowej, przeglądarkowej aplikacji.

my-free-circus2

Dzięki niej będziesz mógł między innymi:

  • Angażować do pracy nowych artystów (klaunów, muzyków, akrobatów i magików), którzy będą prezentować na scenie swoje umiejętności;
  • Dekorować teren cyrkowy oraz dokupować nowe atrakcje, takie jak sklepy, stragany i niezliczone dekoracje;
  • Cieszyć się przepiękną, kolorową grafiką i animacjami;
  • Cieszyć się grą przez długie tygodnie, a może nawet lata.

Zanurz się w fantastyczny świat My Free Circus. To świetna symulacja cyrku, która daje mnóstwo zabawy i radości. Tym bardziej, że gra jest całkowicie darmowa i dostępna na przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*