foe_and_pl_b1_480x320
My Hospital

My Hospital to świetna i darmowa gra, dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, która zapewni Wam wiele godzin doskonałej rozrywki. To symulator szpitalnego życia od polskiego dewelopera Cherrypick Games. Gra z miejsca stała się światowym hitem, warto więc założyć całkowicie darmowe konto i sprawdzić samemu – czy nadajesz się na lekarza?

My Hospital – symulator i strategia w jednym

My Hospital to symulatorem życia, któremu bliżej to takich klasyków jak Theme Park niż do Simsów. W grze wcielasz się w dyrektora placówki medycznej, którego celem jest rozbudowanie szpitala. Aby to zrobić, będziesz musiał odkrywać lekarstwa na nowe choroby, leczyć pacjentów i budować nowe pomniejszenia, takie jak sale przyjęć, laboratoria czy gabinety zabiegowe. Ich wystrój i ułożenie zależą tylko od Ciebie! Gotowym projektem będziesz mógł podzielić się z innymi graczami – gra oferuje bowiem zaawansowany system rozgrywki sieciowej.

my hospiotal

My Hospital polski przebój, w który musisz zagrać

Dzieło rodzimego studia Cherrypick Games podbiło serca graczy na całym świecie. Twórcy Touchdown Hero znów nie zawiedli! Gra zarobiła krocie i znalazła się na listach przebojów w wielu krajach, w tym w USA czy Chinach. Nie ma w tym nic dziwnego, to tył, który oferuje graczom:

  • wiele godzin świetnej zabawy;
  • przyjemną grafikę;
  • rozbudowany system i ciekawe wyzwania;
  • sporą dawkę dobrego humoru.

To prawdziwy przepis na sukces!

gra na pc my hospital

Czy Twój szpital będzie najlepszy?

My Hospital to tytuł bardzo przyjemny i rozrywkowy, ale rzuca bardziej zaangażowanym graczom mnóstwo wyzwań. Jeśli lubisz rywalizację, na pewno spodoba Ci się konkurs na najlepiej urządzony i prosperujący szpital. Droga do tego tytułu nie jest jednak prosta. Całe szczęście, masz do dyspozycji wiele elementów dekoracyjnych i możliwości. Będziesz uprawiał rośliny, z nich pozyskiwał leki, a dzięki nim, będziesz leczył pacjentów, którzy wynagrodzą Twoja pracę pieniędzmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*