foe_and_pl_b1_480x320
Nosgoth [+18]

Nosgoth to gra akcji nastawiona na sieciowe potyczki w trybie PvP pomiędzy innymi graczami. Nosgoth to nazwa krainy, w której przyjdzie nam walczyć z naszymi wrogami. W naszej krainie trwa bardzo zacięta wojna pomiędzy ludźmi i wampirami.

Potyczki dwóch stron

Naszą postać widzimy w trzeciej osobie. Walki toczą się pomiędzy dwiema drużynami składającymi się z czterech graczy. Po jednej stronie będą wampiry, a po drugiej stronie ludzie. Gracz ma do wyboru aż pięć różnych klas postaci po obu stronach. Jeśli wybierzemy ludzi to mamy takie postaci jak Hunter, Alchemist, Scout, Prophet, Vanguard. Po ciemnej stronie wybieramy: Tyrant, Reaver, Sentinel, Deceiver, Summoner.

wymagania i recenzja gry nosgoth

Każda klasa postaci różni się od siebie. To, dlatego są one niezbędne na polu walki i przez cały czas się uzupełniają, np. Reaver jest idealny do bardzo szybkich i skutecznych ataków, a Tyrant idealnie nadaje się do walki wręcz, jest bardzo odporny na ciosy. Wampiry i ludzie również mają różne umiejętności. Ludzie walczą na odległość, a wampiry potrafią wspinać się i latać. Jak widać trzeba widzieć dokładnie, jaką zastosować taktykę żeby wybrać bitwę.

RPG w grze Nosgoth

Nasz bohater przez cały czas trwania gry się rozwija. Podczas walk zdobywamy punkty doświadczenia, które pozwalają na odblokowywanie kolejnych ciekawych przedmiotów i umiejętności. Dodatkowo zdobywamy złoto, które będzie można wymieniać na cenne przedmioty. Gracze poświęcający grze więcej czasu będą o wiele bardziej przygotowani do walk. Trzeba zrobić wszystko żeby mieć przewagę nad swoim wrogiem czekającym na to, aż popełnimy błąd.

Nosgoth darmowa gra RPG

Toczymy zacięte wojny

W grze bardzo dobrze zaprojektowano model walk. Liczy się tutaj nie tylko to, kto jest silniejszy, ale przede wszystkim to, jakie kto ma zdolności. Jeśli mamy celne oko, refleks i doświadczenie to jesteśmy wstanie wygrać wiele walk. Należy pamiętać o współpracy z członkami naszej drużyny. Jeśli będzie to skuteczna współpraca to jesteśmy wstanie pokonać o wiele silniejszego przeciwnika od siebie.

Nosgoth to bardzo dobrze dopracowana gra. Kto raz w nią zagra ten się w niej zakocha. Miłośnicy wampirów i walk w sieci będą tą grą zachwyceni.

Nosgoth wymagania sprzętowe

Minimalne wymaganiaZalecane wymagania
  • Windows XP SP3,
  • procesor 2 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • Nvidia 8800 lub ATI 2900,
  • 1.5 GB miejsca na dysku
  •  Windows 7,
  • wielordzeniowy procesor 2 GHz,
  • 6 GB RAM,
  • Nvidia 260 lub ATI 5850,
  • 4 GB miejsca na dysku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*