foe_and_pl_b1_480x320

Naszpikowana walką i osadzona w mrocznym klimacie gra Raid: Shadow Legends spodoba się każdemu miłośnikowi gier MMORPG opartych na klanach. Gry tego typu opierają się na założeniu, że wielu graczy jest obecnych w rozgrywce jednocześnie. Umożliwia to interakcje i sprawia, że wyzwania stają się jeszcze bardziej żywe i emocjonujące.

Trzymająca w napięciu fabuła gry Raid: Shadow Legends

miasto w Raid: Shadow Legends

Historia rozpoczyna się, gdy mroczny lord Siroth postanawia zawładnąć obszarem Telerii. Jedyną nadzieją na ocalenie starożytnej krainy jest oswobodzenie opanowanych przez siły wroga zamków, podziemi i świątyń. W tym celu wskrzesza się wojownika z dawnych czasów, w którego postać wciela się gracz. Celem postaci jest zebranie klanu potężnych sojuszników, którzy będą wspierać go w walce ze armią złego lorda. Każdy poszczególny quest ma swój wątek fabularny, co pozwala utrzymać cel zmagań i zachować linię wydarzeń, prowadzącą stopniowo do uwolnienia krainy.

uwolnij krainę w Raid: Shadow Legends

Mechanika gry, czyli przebieg rozgrywki

bitwa z dwoma przeciwnikami w Raid: Shadow Legends

Głównym celem gry jest zwyciężanie w bitwach, dodawanie kolejnych postaci do swojej armii i ulepszanie ich. Wygrana bitwa oznacza doświadczenie oraz zysk. Pociąga to za sobą satysfakcję z wykonania zadanie i daje przyjemne poczucie progresu w rozwoju postaci. Następnie konieczne jest ulepszanie wojowników w klanie, co będzie skutkowało jeszcze lepszym rezultatem w kolejnych bitwach. Im lepszy klan posiada gracz, tym łatwiejsze stają się zmagania z licznymi przeciwnikami. W grze istnieje również tryb PVE, który pozwala na indywidualne zmagania z przeciwnikami wystawionymi przez komputer oraz Arena PVP, gdzie można zmierzyć się z innymi graczami.

atak łucznika w Raid: Shadow Legends

Sukces Raid: Shadow Legends w środowisku graczy

postać głównego bohatera w Raid: Shadow Legends

Gra odniosła niespodziewany sukces wśród graczy w różnych grupach wiekowych i zyskała wiele pochlebnych recenzji.
Swoją grywalność Raid: Shadow Legends zawdzięcza głównie cechom takim jak:

  • zachwycająca i barwna grafika, pomagająca wczuć się w rozgrywkę,
  • zaawansowana strategia i możliwość wyboru ścieżki rozwoju spośród wielu różnych,
  • ciekawe wyzwania i trzymająca w napięciu fabuła,
  • możliwość dokupienia brakujących środków w grze.

walka wieloma bohaterami

Całość wciąż jest rozwijana i dostosowywana do oczekiwań graczy. W grze na bieżąco są wprowadzane potrzebne poprawki. Ostatnio dokonano zmian w możliwości zakładania kont, poprzez wprowadzenie ograniczenia posiadania 5 kont. Zapobiega to niesprawiedliwym praktykom i nadużyciom wśród graczy. Wprowadzono również eventy, za udział w których zyska się specjalne nagrody.

Spośród wszystkich gier tego typu, Raid: Shadow Legend jest dobrym wyborem. Czas zainwestowany w rozgrywkę jest wypełniony emocjonującymi przeżyciami i satysfakcją z wygranych bitew. Rozwój postaci i przyczynianie się do słusznego celu, jakim jest oswobodzenie Telerii, daje poczucie spełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*