foe_and_pl_b1_480x320
Rail Nation

Rail Nation to gra, która łączy w sobie elementy strategii oraz symulatora. Gracz wciela się w menagera małego przedsiębiorstwa kolejowego i dba o jego rozwój. Rail Nation prowadzi gracza przez sześć różnych epok rozwoju kolejowego, począwszy od lokomotywy parowej do znanych dzisiaj ekspresów.

gra o pociągach rail nation

Gracz, przede wszystkim musi być odpowiedzialny za transport różnych towarów oraz zamówień, za które otrzymuje wynagrodzenie. Do przewozu mamy 40 różnych towarów, musimy jednak dokładnie przeanalizować trasę podróży, tak aby utracić jak najmniej transportowanych materiałów. Przewożone towary są zależne od danej epoki oraz rozwoju naszych pociągów i wagonów. Im bardziej rozwinięta będzie nasza flota, tym więcej miast będziemy w stanie obsłużyć. Dzięki takiej taktyce nasze przedsiębiorstwo będzie rosło w siłę do czasu, aż stanie się potentatem kolejowym.
Oczywiście nic nie jest takie proste na jakie wygląda, oprócz dbania o rozwój firmy musimy zwalczać wrogów i konkurencję, która również nie zamierza próżnować.

gra pociągi - rail nation pl

Zalety gry Rail Nation PL :

  • Bardzo rozbudowana gra strategiczno-ekonomiczna
  • Elementy strategii w grze
  • Dokładnie odwzorowane modele pociągów
  • Polska wersja językowa

Zobacz poradnik do gry Rail Nation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*