foe_and_pl_b1_480x320
RoboManiac

RoboManiac to darmowa gra MMO, która swoją premierę miała całkiem niedawno – zadebiutowała 7 grudnia 2017 roku i od razu zachwyciła fanów gatunku. Tytuł stawia na rozgrywkę Free-2-Play i jest dostępny na urządzenia mobilne oraz przeglądarki internetowe.

Poznajcie darmową grę przeglądarkową RoboManiac

RoboManiac to dzieło niemieckiego studia Yeps, które założył twórca wielkiego przeboju F2P – OnlineFussballManager. Pozostali pracownicy studia deweloperskiego też mają ciekawy dorobek i w przeszłości pracowali nad znakomitymi grami, takimi jak chociażby Rail Nation, Legends of Honor czy Wasteland 2. Z takiego połączenia nie mogła wyjść zła gra! Jak jest w rzeczywistości? Macie rację, po RoboManiac można spodziewać się wszystkiego tego, co najlepsze. To doskonała zabawa nie tylko dla fanów różnego typu menadżerów sportowych.

Czym jest RoboManiac? To ciekawe połączenie wspomnianego symulatora menadżera sportowego i RPG. Wszystko to okraszone doskonałą grafiką i znakomitym humorem. Czy można chcieć czegoś więcej? Doskonałej zabawy na długie godziny? Zaawansowanych mechanizmów rozgrywki, przystępnych dla nowych graczy, ale jednocześnie tak rozbudowanych, że gra nie znudzi doświadczonych wyjadaczy? Wszystko to oferuje dzieło studia Yeps, które jest jednym z pretendentów do tytuły najlepszej gry w swoim gatunku tego roku.

ulepszanie robota w robomaniac

Dlaczego warto zagrać?

Powodów jest bardzo wiele. Jeśli jeszcze nie czujecie się odpowiednio zachęceni, dodamy tylko, że twórcom udało się idealnie połączyć dwa, z pozoru niepasujące do siebie gatunki – RPG i menadżera sportowego. Deweloperzy mieli mnóstwo ciekawych pomysłów, które umieścili w swojej nowej grze.
Gra jest zupełnie darmowe i oferuje mnóstwo zabawy. Innymi powodami, dla których koniecznie powinniście sprawdzić ten tytuł są:

  • ciekawy system rozwoju i nagród, który pozwoli Wam awansować do wyższej ligi;
  • doskonała, kolorowa grafika;
  • spora dawka dobrego humoru;
  • wciągający mechanizm zabawy.

Na czym polega rozgrywka w RoboManiac?

RoboManiac to połączenie menadżera sportowego z grą typu RPG. Naszym celem jest pięcie się w rankingach i awansowanie do nowej, wyższej ligi. Aby to było możliwe, musimy zbierać punkty i nagrody.

walka pomiędzy robotami w grze eobomaniac

Jako gracze, wcielamy się w postaci botów z dalekiej planety Centerra – to opuszczona kolonia ludzi, którzy uciekli z planety po katastrofie, zostawiając cały swój dobytek oraz… maszyny, które pewnego dnia zaczęły żyć własnym życiem. Jest tylko jeden mały problem! Na planecie nie ma komu rządzić! Aktualnie trwa walka o miano najinteligentniejszej, najsprytniejszej, najsilniejszej i najbardziej zaawansowanej maszyny, która zdobędzie władzę nad planetą. Jak zyska przewagę nad innymi? To już zadanie dla graczy!

Na początku dostajemy do dyspozycji skromnego robota, ale szybko możemy piąć się w górę, zdobywając nowy ekwipunek i ulepszenia. Aby to zrobić, możemy grać samemu lub połączyć siły z innymi graczami, tworząc prawdziwą gildię robotów.

Zagrajcie w grę RoboManiac już teraz! To doskonała zabawa na długie godziny! Gra jest dostępna za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*