foe_and_pl_b1_480x320

Rycerze i księżniczki to gra przygodowa, która jest polską wersją bezpłatnej gry, która oryginalnie nazywa się Knights nad Brides. Ta właśnie gra stanowi swego rodzaju połączenie gier strategicznych oraz farmerskich, a charakteryzuje się tym, że jej fabuła jest w pełni przemyślana, jak również jej grafika jest na bardzo wysokim poziomie, przez co gra w tę grę, jest naprawdę przyjemna i bardzo wciągająca.

Poznaj grę Rycerze i księżniczki

Na starcie należałoby zwrócić uwagę na cele przypisane do płci – rycerzy zajmują wyczerpujące pojedynki oraz gonitwa za sławą, królewny natomiast zainteresowane są roślinami, rozwijaniem kontaktu z mieszkańcami i umiejętnością kulinarną. Wytwórcy zadbali o rozszerzony system walki pomiędzy wojownikami. Rycerze mogą używać szeregu ciosów, jakie w miarę pozyskiwania następnych punktów oraz poziomów podnoszą własną moc. Nasze postacie nie żyją jednakże samymi bitwami – gra proponuje także styl modernizacji domów oraz mnóstwo opcji społecznościowych.
Rycerze i księżniczki to:

  • wiele godzin dobrej zabawy;
  • unikalny klimat;
  • ciekawy i niecodzienny pomysł na grę.

Na czym polega gra Rycerze i księżniczki?

Każda osoba, która zdecyduje się na zagranie w tę właśnie fascynującą i bezpłatną grę, ma możliwość wyboru, czy chce być brawurowym rycerzem, czy też odważną księżniczką, którymi będziemy kierować. Pomagać w grze, nam będą gnomy, czyli nasi służący, dzięki którym będziemy mogli zamienić sobie mały kawałek pola na piękne miasto, w którym non stop się coś dzieje. Będziemy mogli zarządzać swoimi zasobami, trzeba również pamiętać o tym, żeby dbać o to, co mamy, czyli własne budynek. Będziemy się pojedynkować z innymi graczami, dzięki czemu możemy wygrywać pojedynki i zdobywać różne nagrody, jak również koniecznie musimy pomagać swoim sojuszników, którzy podczas naszych wojen, również mogą nam udzielić pomocy. Na swojej drodze często będziemy spotykać innych rycerzy i księżniczki. Generalnie rzecz biorąc ta właśnie gra będzie dostarczać nam dużo emocji.

Rycerze i księżniczki… do boju!

Nieodłączną częścią rycerskiego życia są niewątpliwie pojedynki, jakie autorzy gry stworzyli w niezwykle fajny sposób. Mianowicie gracze mają do doboru szereg ataków, natomiast decyzje o wyprowadzeniu konkretnego ciosu należy rozpocząć rzeczywiście błyskawicznie, ponieważ mamy na to jedynie dziesięć sekund! Jest to o tyle ciężkie, że każdy napad narażony jest na kontratak, jakiego rezultaty oddziałują na przebieg konkretnej potyczki. Np. kiedy zdecydujecie się zatrzymać cios wroga, to otrzyma on kolejną furię, natomiast kiedy przeprowadzicie na niego szturm, to nie jedynie zadacie mu szereg uszkodzeń, lecz także wywołacie u niego dodatkową wściekłość, jaką może on zastosować do wyprowadzenia następnego uderzenia. Furia jest o tyle istotna, że to dzięki niej wyprowadzamy specjalistyczne ciosy, należy zatem właściwie nią zarządzać oraz tworzyć przy wykorzystaniu tradycyjnych uderzeń. Określony pojedynek przegrywa niewątpliwie rycerz, jaki pierwszy straci całe zdrowie, lecz w późniejszych etapach zabawy do gry dochodzą jeszcze zdolności lecznice i rzucanie uroków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*