foe_and_pl_b1_480x320
Słodki Flirt

Słodki Flirt to darmowa gra internetowa, dostępna na przeglądarki WWW, która działa na zasadzie wirtualnej noweli graficznej. Tytuł skierowany jest głównie do kobiet i zapewni całe mnóstwo doskonałej zabawy!

Podrywaj chłopaków i stwórz swoją historię

Gra polega na tym, aby flirtować z dostępnymi postaciami i w ten sposób budować swoją unikalną historię. Mamy w czym wybierać! Gra oferuje możliwość podrywania różnych charakterów, a w tym:

  • Nataniela – przewodniczący liceum. Rozważny i towarzyski chłopak, z którym zawsze jest o czym porozmawiać;
  • Kastiela – tajemniczy i skryty chłopak, który mimo wszystko wydaje się bardzo sympatyczny;
  • Lysandra – tajemniczy chłopak, który kocha poezję i malowanie;
  • Armina – bardzo sympatyczny i spokojny chłopak;
  • Kena – starszak, który już opuścił liceum. Skryty i dorosły jak na swój wie uczeń szkoły wojskowej.

Który z nich zostanie Twoim wybrankiem? To zależy tylko od Ciebie! Pamiętaj o tym, że masz wpływ na zachowanie bohaterów, ich decyzje i wydarzenia. Wszystko zależy od tego, co zrobisz, jak się zachowasz i co powiesz! Bądź rozważna.

Jak grać w Słodki Flirt? Dołącz do elity Słodkiego Amoris!

Gra zaczyna się w momencie, w którym dołączysz do liceum Słodki Amoris! Początki nie są łatwe. To Twój pierwszy dzień w szkole. Znalazłaś się w nowej sytuacji i w nowym mieście. Czeka Cię sporo wyzwań i trudności. Na początku stworzysz swoją postać. Zadbaj o to, aby była jak najbardziej podobna do Ciebie.

Gra jest podzielona na odcinki. W każdym z nich spotkasz kolejne, ciekawe postacie. Co ciekawe, każdy odcinek ma różne zakończenia i to Ty decydujesz o losie swoim i spotkanych bohaterów. Nie obawiaj się jednak. Nic Cię nie ominie. Dzięki funkcji „Replay” będziesz mogła zagrać ponownie w dany odcinek, aby zobaczyć „co by było gdyby…”.

Słodki Flirt to doskonała wirtualna gra o randkach. Wystarczy zarejestrować darmowe konto i rzucić się w wir przygody. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji! Tym bardziej, że gra zachwyca mangową grafiką i ciekawym klimatem. Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*