foe_and_pl_b1_480x320
Taern

Gra Taern wprowadza wyjątkowy klimat – uczysz się walczyć na obczyźnie, ponieważ w przeszłości zostałeś wygnany. Kiedy nabierasz niezbędnych umiejętności powracasz do kraju. Twoim zadaniem będzie uratowanie swojej ziemi przed obcymi.

Mroczna kraina czeka na Ciebie.

Na walce jednak Twoja misja się nie kończy, możesz poznawać świat – nie tylko swoją ojczyznę ale i inne ziemie. Zawierasz nowe przyjaźnie, pomagasz wygrywać przyjaciołom. Masz możliwość wyposażenia siebie z najlepszą dostępną broń i zbroję. Dzięki szeroko rozbudowanej fabule możesz brać udział w dodatkowych turniejach. Zanim jednak zapragniesz toczyć woje musisz zdecydować się kim chcesz zostać.

taern wiki

Duża ilość klas postaci.

Do wyboru masz aż siedem różnych klas: barbarzyńca (posiada wyjątkowo silne ataki wręcz, jest odporny na ciosy fizyczne ale jednocześnie potrzebuje ogromnej siły), rycerz (jest słabszy fizycznie od barbarzyńcy jednak znacznie skuteczniejszy), shiid (potrafi zmniejszać swojemu rywalowi liczbę PA, ale wymaga ogromnej zręczności gracza), druid (posiadający silne uroki natomiast słabe ataki), mag ognia (posiada bardzo skuteczne ataki z dystansu, ale kiepskie uroki), łucznik (jest słaby w obronie, w dystansie nie ma sobie równych) oraz voodoo (atakuje jako pierwszy, jego uroki są bardzo dobre jednak bardzo szybko zużywa manę i niezbyt dobrze walczy w zwarciu).

gra taern

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*