foe_and_pl_b1_480x320
Taern

Gra specjalnie dla Ciebie – The pride of Taern

Gra Taern wprowadza wyjątkowy klimat – uczysz się walczyć na obczyźnie, ponieważ w przeszłości zostałeś wygnany. Kiedy nabierasz niezbędnych umiejętności, powracasz do kraju. Twoim zadaniem będzie uratowanie swojej ziemi przed obcymi.

Mroczna kraina czeka na Ciebie.

Na walce jednak Twoja misja się nie kończy, możesz poznawać świat – nie tylko swoją ojczyznę ale i inne ziemie. Zawierasz nowe przyjaźnie, pomagasz wygrywać przyjaciołom. Masz możliwość wyposażenia siebie z najlepszą dostępną broń i zbroję. Dzięki szeroko rozbudowanej fabule możesz brać udział w dodatkowych turniejach. Zanim jednak zapragniesz toczyć woje musisz zdecydować się kim chcesz zostać.

taern wiki

Najlepsza mmorpg, gra w mrocznym świecie The pride of taern, specjalnie dla Ciebie!

Ta gra to połączenie izometryki standardowych gier RPG, z dynamiczną walką i fascynującej fabuły. W the pride of taern znajdziesz całą masę pięknych lokacji, całą masę bohaterów oraz wiele ciekawych do znalezienia przedmiotów. Ta gra ma najlepiej opracowany system, zapewniający Ci satysfakcjonującą rozrywkę. Taern należy do gier z serii www., jaką otworzysz w oknie przeglądarki. To kapitalne połączenie dynamiki i turowej gry, rozwijaj postać i umiejętności, skorzystaj z naszego serwisu już dziś! Wystarczy, że wpiszesz tytuł gry Taern the pride of i wejdziesz w etap tworzenia postaci.

Barbarzyńca to postać, która pozwoli Ci bardzo dobrze posługiwać się bronią dwuręczna, oraz posiadam mnóstwo soli i zapewni Ci długie godziny wspaniałej zabawy. Możesz wybrać, kogo tylko zechcesz! Jeśli chodzi o naszych graczy, to znajdziesz to wielu ludzi o podobnych upodobaniach i wymaganiach w kwestii gry. Nie zwlekaj i wpisz tytuł gry w okno swojej przeglądarki!

Najlepszy mmorpg, Taern – najlepsze doznania i piękne sceny walki!

Jeśli należysz do graczy o podstawowych umiejętnościach, ten mmorpg jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do ogromnej społeczności, która tak samo, jak Ty czuje cały klimat gry. Taern daje dużą swobodę eksplorowania całego świata i wykonywaniu wielu ciekawych zadań. Gra umożliwi Ci też zdobywanie i tworzenie przedmiotów przydatnych w rozgrywce. Wpisz tytuł www. i sprawdź jak bardzo niezwykła i fascynująca jest rozgrywka w Taern the pride of. W grę będziesz mógł grać zupełnie za darmo, ze znajomymi, bądź sam, wszystko zależy od tego, jaki typ gry preferujesz. Więc skoro jesteś fascynatem gier MMO, to ten rodzaj i styl walki będzie dla Ciebie najlepszy.! Ponieważ, masz duży wybór postaci, które zapewni Ci niesamowitą różnorodność.

Ten wspaniały rodzaj gry, daje Ci możliwość tworzenia przeróżnych, efektownych kombinacji ataków. Bogata fabuła tej rozgrywki zapewni Ci wyjątkową długa i fascynująca grę, gdzie będziesz walczyć z wymagającymi mobami i graczami, którzy będą na wyższym poziomie. Tutaj będziesz mógł współpracować z innymi osobami, które równie jak Ty biorą udział w tej pięknej i ekscytującej przygodzie. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, więc z pewnością odejdzie Ci w zapomnienie, że jest to jedna z wielu gier przeglądarkowych. Cały świat jest bardzo rozległy, z wieloma ciekawymi lokacjami, które swobodnie można eksplorować. Nowe doznania zapewni Ci również nietypowy system walk drużynowych, to nowatorski typ bitwy! Przekonaj się sam – nie musisz nic instalować na swój komputer, jedyne co robisz, to wchodzisz i grasz!

Duża ilość klas postaci – The pride of Taern

Do wyboru masz aż siedem różnych klas: barbarzyńca, (posiada wyjątkowo silne ataki wręcz, jest odporny na ciosy fizyczne, ale jednocześnie potrzebuje ogromnej siły), rycerz (jest słabszy fizycznie od barbarzyńcy jednak znacznie skuteczniejszy), shiid (potrafi zmniejszać swojemu rywalowi liczbę PA, ale wymaga ogromnej zręczności gracza), druid (posiadający silne uroki natomiast słabe ataki), mag ognia (posiada bardzo skuteczne ataki z dystansu, ale kiepskie uroki), łucznik (jest słaby w obronie, w dystansie nie ma sobie równych) oraz voodoo (atakuje jako pierwszy, jego uroki są bardzo dobre, jednak bardzo szybko zużywa manę i niezbyt dobrze walczy w zwarciu).

gra taern

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*