foe_and_pl_b1_480x320
Truck Nation

Truck Nation to strategiczna gra ekonomiczna, w której obejmujemy kontrolę nad międzynarodową firmą spedycyjną. Tytuł został stworzony przed dwa doświadczone studia deweloperskie – Travian Games oraz Bright Future. Gra jest bezpośrednią kontynuacją przeglądarkowego hitu Rail Nation.

Od zera do spedycyjnego milionera

Truck Nation pozwala nam się wcielić w doświadczonego kierowcę firmy transportowej, który po kilkunastu latach wzorowej pracy został zwolniony ze swojego stanowiska. Postanowił on objąć kontrolę nad swoim losem, zakładając własną firmę transportową. Jego pierwszym celem będzie eliminacja dawnego pracodawcy, w czym pomoże mu oczywiście gracz.

baza firmy transportowej

Transportowe imperium

Podczas rozgrywki gracze obejmują kontrolę nad firmą transportowo-spedycyjną i są odpowiedzialni za całokształt jej działalności. Muszą pozyskiwać kolejne kontrakty, dbać o modernizację własnej floty oraz zatrudniać nowych kierowców. W siedzibie firmy można przykładowo budować nowe obiekty, które rozszerzą możliwości transportowe firmy. Dostępnych jest również szereg usprawnień i ulepszeń, wpływających na jakość świadczonym usług.

truck nation

Użytkownicy początkowo będą się skupiać wyłącznie na transportach po lokalnych drogach. Wraz z rozwojem działalności otworzą się na nich kontrakty międzynarodowe. Najlepsi będą przewozić towary po całym globie.

Truck Nation stara się jak najlepiej odwzorować funkcjonowanie firmy transportowej. Dlatego też co jakiś czas gracze otrzymają propozycję przewiezienia nielegalnych towarów. Zlecenie tego typu to okazja do szybkiego zarobienia dużych pieniędzy, lecz jednocześnie jest okupione wysokim ryzykiem.

drzewko rozwoju w truck nation gra pl

Poznaj cały świat

Niepodważalnym atutem Truck Nation jest umiejscowienie rozgrywki w realnym świecie. Gracze mogą poznać najważniejsze szlaki handlowe wraz z charakterystycznymi miastami. W trakcie podróży mogą się ponadto natknąć na fotoradary i kontrole policyjne.

Truck Nation oferuje również możliwość zrzeszania się w korporacje, by prześcignąć konkurencję. W każdej grupie może jednocześnie współpracować maksymalnie 25 graczy.

1 komentarz

  1. Bardzo ciekawie zrobiona gra a do tego fajna muyczka

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*