foe_and_pl_b1_480x320
Władca Smoków

Władca Smoków to darmowa gra przeglądarkowa od studia Esprit Games, która przeniesie Cię do mitycznej krainy, pełnej smoków, orków i elfów. Ten baśniowy świat nie przypomina jednak tego z bajek i legend – jest mroczny, niebezpieczny i pełny pułapek. Czy odnajdziesz się w nim i zostaniesz kolejnym Władcą Smoków?

Przeżyj prawdziwą przygodę w krainie Władcy Smoków!

Tym razem dzięki deweloperowi Esprit Games przenosisz się do świata, w którym królują smoki, orkowie i inny mityczne stworzenia. Ludzie nie są najsilniejszym ogniwem w tej historii, ale jako gracz, będziesz zmógł okiełznać potężną bestię i wziąć udział w swojej przygodzie, pokazując innym, że tytuł Władcy Smoków należy się tylko Tobie. Konkurencja jest spora, bo nie tylko Ty stoisz w kolejce do tytułu.

To mroczne czasy dla Twoich pobratymców. Twój lud nie jest miele widziany w okolicy, a Pan Ciemności i Władca Złych Smoków sieje zniszczenie i śmierć w całej krainie. Cały Twój lud czeka na śmiałka, który zakończy panowanie Złego Władcy. Zostań Potężnym Przywódcą i odmieć losy świata.

Władca Smoków – gra online, w której się zakochasz!

Zostań Potężnym Przywódcą i odmieć losy świata. Jednak droga do tego nie jest wcale prosta. Jako gracz przyjdzie Ci budować swoje królestwo prawie od zera, zbierając lojalnych wojowników, jednocząc sojuszników i pokonując złowrogie armie ciemności. Na Twojej drodze staną orkowie, elfy i potężne smoki! Pokonane potwory mogą się do Ciebie przyłączyć i działać na Twoją korzyść. Oswajaj dzikie konie i smoki, które władają wszystkimi czteroma żywiołami, stwórz unikalne bronie i zbierz drużynę, której nie oprze się nikt!

Chcesz być jak władca wszystkich smoków? Online możesz to zrobić nawet dziś!

Władca Smoków to gra, która w którą zdecydowanie warto sprawdzić. Przede wszystkim dlatego, że:

  • to tytuł darmowy, dostępny na przeglądarki internetowe;
  • gra oferuje długie godziny doskonałej zabawy w bogatym świecie fantasy;
  • zdobywasz poziomy doświadczenia i stajesz się coraz silniejszy;
  • możesz cieszyć się przepiękną grafiką i fantastycznym klimatem!

Władca Smoków to gra, gdzie spotkasz wiele fantastycznych postaci! To polska gra rpg, gdzie drużynowo możesz wykorzystać cały swój potencjał walki! Nasza gra przeglądarkowa oferuje Ci rozgrywkę w wielkim świecie, w dodatku jest całkowicie darmowa! Bierz udział i podejmij się walki z potężnymi wrogami i wybieraj spośród ponad 40 bohaterów! To forma rozgrywki idealna dla graczy, którzy kochają rywalizację, sprawdź już ją dziś!

Polska gra Władca Smoków specjalnie na Twój komputer!

W naszej grze rpg przeżyjesz prawdziwą przygodę i odkryjesz niesamowicie ekscytujący świat fagasy pełen smoków. Władca Smoków – to właśnie w tej grze cały czas rozwijasz swoje umiejętności i kompletujesz własną armię. Z wszystkich dostępnych gier na internetowe przeglądarki Władca Smoków jest jedną z najbardziej popularnych. W grze najistotniejszy jest rozwój postaci, sam decydujesz, w jaki sposób chcesz to robić! Wybieraj spośród dostępnych zadań i poznawaj nowe miejsca i królestwa. Przygotuj się do walki i połącz siły ze swoją drużyną!
W naszej grze spotkasz naprawdę wiele ciekawych postaci, elfów, orków i dzikie konie! Oswajaj smoki i poznawaj piękny świat zamieszkały przez postacie fantasy. Szukaj drużyny, z którą stworzysz armię i razem staniecie do walki!

Gry dla prawdziwych miłośników smoków – władca świata fantasy!

W grze Władcy Smoków, wykonujesz setki przeróżnych i ciekawych zadań, tworzysz drużyny i wybierasz bohaterów. Dzięki rozgrywce, która obfituje w rozmaite dialogi, możesz za ich sprawą dowiedzieć się o wiele więcej. Wraz z czasem, jaki poświęcisz dla gry, zdobywasz nowe umiejętności i przedmioty. Święte Miasto to bardzo dobry początek, zacznij już teraz!
Gra Władca Smoków, pozwala Ci na stworzenie drużyny i grę w turach, podczas których będziesz miał możliwość wyprowadzać ataki i używać swoich nabytych umiejętności. Wyrusz w świat władcy smoków i poznaj wszystkie miejsca w uniwersum fantasy, dołącz do gry i drużyny, poczuj się jak prawdziwy pan smoków – władca którym będziesz, zależy tylko i wyłącznie od Twojej rozgrywki!

Wejdź w fascynujący świat smoków – władca jest tylko jeden!

Ta rozgrywka to niezwykle barwny i surrealistyczny kolektyw. W tej rozgrywce spotkasz właśnie rycerzy, smoki, wróżki, elfy, potwory i duchy. Tutaj wszystko opiera się w głównej mierze na rozwoju postaci, eksploracji podziemnych terenów, oraz wykonywaniu wielu zróżnicowanych misji. To najlepsza forma rozgrywki dla graczy, którzy kochają udowadniać swoją przewagę!

W grze władcy smoków czeka na Ciebie wspaniałe uniwersum fantasy!

To właśnie w tej rozgrywce możesz udać się na Arenę i zmierzyć się z innymi graczami, dzięki wielu sukcesom zdobędziesz bardzo dobrą reputację w całym świecie Władcy Smoków. Całą przygodę początkuje Święte Miasto, gdzie już na starcie poznajesz masę ciekawych postaci i nowe królestwa! To idealny typ gry rpg, stworzony z myślą o nawet najbardziej wymagających graczach. Poznawaj nowych bohaterów i połączcie swoje siły! Szukaj nowych wyzwań i stawiaj im czoło razem z pozostałymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*