foe_and_pl_b1_480x320

Farm Days – darmowa gra farmerska

Darmowych gier przeglądarkowych o rozwijaniu gospodarstwa jest bardzo wiele, jednak mało która wciąga tak bardzo jak Farm Days. Stwórz farmę swoich marzeń, sadź i zbieraj plony swojej pracy, doglądaj zwierząt i poczuj się jak prawdziwy farmer. Jeśli praca okaże się zbyt ciężka, nie zapominaj o przyjaciołach. Oni zawsze chętnie Ci pomogą! Zbieraj punkty i ulepszaj swoje gospodarstwo. Zapraszamy do gry już teraz!

Czym jest Farm Days?

Farm Days to rozbudowany i niezwykle wciągający symulator farmy, który w dużej mierze stawia na rozgrywkę wieloosobową. Produkcja umożliwia między innymi:

  • Wędkowanie i łowienie ryb,
  • Handel unikalnymi przedmiotami,
  • Gotowanie oraz tworzenie własnych dań,
  • Karmienie i hodowlę zwierząt.

A to tylko kropla w morzu z możliwości, które daje gra. Wcielimy się w niej w farmera, którego zadaniem jest postawienie na nogi upadłego gospodarstwa. Będziemy musieli zniszczone budynki oraz z niewielki skrawek ziemi przeobrazić w dobrze prosperującą farmę.

farm days farma

Jak to zrobić? Każdą wyhodowaną roślinę oraz wytworzone produkty można sprzedać innym mieszkańcom wioski. Za pieniądze możemy kupować inne nasiona, zwierzęta, ulepszać budynki, a nawet powiększać samą farmę, dokupując nowe połacie ziemi. W handlu nieoceniona będzie tablica zamówień, na której będą widnieć przedmioty, które najbardziej opłaca się sprzedać.

Walutami w grze są monety i tak zwane farmbaksy. Zdobywasz je na farmie. Możesz je także kupić za realne pieniądze, żeby przyspieszyć swój rozwój, zdobyć unikalne przedmioty i zaimponować swoim gospodarstwem znajomym. Warto też wspomnieć o tym, że gra jest w pełni po polsku.

Dlaczego warto zagrać w Farm Days?

Farm Days to nie tylko rozbudowana gra na długie godziny, to także wyśmienita zabawa w gronie przyjaciół i znajomych, którzy pomogą Ci ulepszać i rozbudowywać farmę.

Doskonal swoje zdolności kucharskie i realizując nowe przepisy. Szyj najpiękniejsze ubrania, wyszukuj w kopalni rzadko spotykane surowce, a w warsztacie przygotowuj upominki.

Wykonuj codzienne misje oraz zadania sezonowe i patrz jak Twoja farma rośnie. Dodatkowo logując się codziennie do gry, otrzymasz niespodzianki!

Farm Days to wspaniały symulator farmy, który jest dostępny całkowicie za darmo! Wybierz się ze znajomymi na ryby i bierz udział w turniejach wędkarskich. Wymyślaj i gotuj nowe potrawy, sprzedawaj swoje produkty i patrz jak Twoja farma rośnie na oczach Twoich i Twoich przyjaciół!