foe_and_pl_b1_480x320

WildStar przechodzi na model free2play

WildStar przechodzi na model free2play

Studio NCSoft wraz z Carbine Studios zapowiedziało właśnie, że WildStar – gra MMO osadzona w specyficznym świecie fantasy, już niedługo przejdzie na model free2play. Za darmo zagramy już 29 września.

Darmowa wersja WildStar będzie największym dotychczas uaktualnieniem. Patch przyniesie sporo nowej zawartości, wprowadzi usprawnienia do rozgrywki i odświeży mechanizmy rządzące grą.

Nagroda za lojalność

Gracze, którzy dotychczas płacili za dostęp do WildStar, nie będą pokrzywdzeni. Twórcy przygotowują dla nich specjalny system nagród, wyrażając swoją wdzięczność za lojalność. Każdy użytkownik, który w momencie przejścia gry na model free2play będzie posiadał aktywną subskrypcję, otrzyma dodatkowe, unikalne przedmioty.

WildStar przechodzi na model free2play

Nowa ekonomia

Obecnie trwają beta testy nowego systemu ekonomii, który pojawi się w grze. Użytkownicy otrzymali dostęp do specjalnego sklepu, w którym mogą zakupić walutę NCoin za prawdziwe pieniądze. To właśnie dzięki niej wejdziemy w posiadanie specjalnych przedmiotów. Wszystkie NCoiny, które zostaną zakupione w ramach testów, będą przetransferowane do pełnej wersji gry po jej oficjalnej premierze. A ta nastąpi już 29 września.

Dodano:

09/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*