foe_and_pl_b1_480x320
Warframe

Warframe to strzelanka TPP nastawiona na kooperację autorstwa studia Digital Extremes, którzy stworzyli m.in. gry takie jak Pariah, Dark Sector, czy The Darkness II. Warframe oparty jest na modelu free to play z możliwościami mikrotranzakcji. Wartym podkreślenia jest fakt, że mikropłatności są tu tylko dodatkiem, a nie obowiązkiem jak w wielu tytułach i co ważne nie psują rozgrywki.

recenzja i wymagania darmowej gry warframe

Fabuła skoncentrowana jest na futurystycznym świecie, gdzie mamy do czynienia z konfliktem trzech ras występujących grze: Grineer, Corpus oraz Tenno. Gracz wciela się w tych ostatnich. Początkowo do dyspozycji mamy 3 podstawowe klasy, z których musimy wybrać jedną i przejść początkowe misje, które będą stanowić swoisty samouczek. Kolejne postaci możemy stworzyć gromadząc kolejne części niezbędne do ich wykonania, w tym celu należy zabić różnorodnych większych przeciwników, a następnie po zdobyciu wszystkich komponentów można rozpocząć proces produkcji. Czas produkcji oczywiście można zredukować za pomocą mikropłatności.

wymagania sprzętowe warframe

Podobnie sprawa ma się z różnego typu bronią, którą możemy kupować za prawdziwe pieniądze, lub odblokowywać je w grze. Gra nastawiona jest na rozgrywkę co-operacyjną, do czterech graczy, oczywiście można grać także samemu, lecz nawet do pojedynczej gry wymagany jest stały dostęp do internetu.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*