foe_and_pl_b1_480x320
Stronghold Kingdoms (Twierdza)

Zapewne większość z Was kojarzy grę „Twierdza”. O tym samym tytule powstał też film, który opowiadał o obronie, wojsku oraz przede wszystkim męskości. Stronghold Kingdoms to gra popularna i bardzo rozbudowana. Czy warto zainteresować się tym tytułem? Jak najbardziej.

Stronghold Kingdoms to gra MMO nawiązująca do serii nietypowych strategii Twierdza. Podobnie jak tamte produkcje, gra przenosi nas do realiów średniowiecznej Europy. Twórcą produktu jest firma FireFly Studios. Gra jest w pełni darmowa i można w nią grać przy pomocy przeglądarki, jednak jeśli chcemy zdobyć lub kupić jakieś bonusy – będziemy zmuszeni do uiszczenia mikro opłat. Graczom przyjdzie bronić twierdzy i rozbudowywać swoje królestwo. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ nasi przeciwnicy będą nas napadać i robić wszystko, aby pokrzyżować nam plany. Nasze królestwo może specjalizować się w różnych dziedzinach, na przykład w handlu, dyplomacji, szpiegostwie, rolnictwie czy sztuce wojennej. Oczywiście bez względu na obraną ścieżkę rozwoju do jej realizacji potrzebne są surowce. Te surowce możemy sami produkować a możemy też je zbierać lub toczyć o nie wojny z innymi królestwami.

gra twierdza online

Tanie PPV

PPV (pay per view) to inaczek system płatnego oglądania piłki nożnej czy innych sportowych wydarzeń. To także system płacenia za możliwość pobrania uaktualnień do gier czy też dodatków. Stronhold Kingdoms posiada bardzo wiele dodatków, które możemy pobrać system mikropłatności. Nie są to wielkie kwoty, zatem każdy gracz może sobie na to pozwolić.

Krótka opinia:

Gra jest przebojowa i bardzo nowoczesna. Zachwyca zarówno grafiką jak również oprawą dźwiękową. Naszym zdaniem zasługuje na notę 8/10 ponieważ wciąga, ale nie uzależnia. Znakomity produkt dla liczących na emocje graczy.

Plusy:

  • znakomita fabuła;
  • mapa;
  • grafika;
  • muzyka;
  • możliwość rozbudowania postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*