foe_and_pl_b1_480x320
Knights

Knights jest to gra fantasy oparta na autorskim silniku i jest prowadzona przez ponad 10 lat przez jedną osobę.

W grze mamy do wyboru dziewięć ras i dziewięć klas, zatem jest w czym przebierać. Każda rasa i klasa oferuję inne bonusy do atrybutów, takich jak siła, zręczność, zwinność, wytrzymałość i szczęście. Dostępne jest 150 przedmiotów, w tym przedmioty unikatowe, które zdobyć to nie lada wyzwanie. Ciekawym elementem gry jest kuźnia, w której mamy możliwość ulepszania swojego uzbrojenia.

System gildii pozwala graczowi dołączyć do istniejącej już gildii, lub na stworzenie nowej. Największa zaletą bycia w gildii jest właśnie dostęp do wspomnianej wyżej kuźni, czy dostęp do wędrówek, w których wraz z innymi graczami możemy zdobyć obfite nagrody. Ponadto zawsze możemy liczyć na wsparcie innych członków.

knights

Głównymi zadaniami w grze są zadania na zdobycie tytułu dla swej postaci, pierwszy tytuł to Hrabia, następnie Margrabia i na samym końcu tytuł Lorda. Gracz znajdzie również zadania podrzędne. Na chwile obecną jest trochę ponad pięćdziesiąt, lecz wiele z nich to zadania wielopoziomowe.

Po zdobyciu odpowiedniego poziomu i skolekcjonowaniu dobrego uzbrojenia możemy udać się na turnieje typu arena, czy koloseum, gdzie rywalizujemy z innymi graczami. W arenie spośród wszystkich ochotników losowanych jest dwóch, którzy stoczą ze sobą pojedynek, zaś reszta graczy może obstawiać losy, w których obstawiają zwycięzcę. W koloseum spośród ochotników zostają utworzone cztery grupy, w których każdy walczy z każdym i najlepszy gracz z grupy trafia do grupy weteranów, gdzie toczą się pojedynki o pierwsze miejsce w turnieju.

Co miesiąc odbywają się wybory na króla, który organizuje w grze eventy, otwiera dostęp do specjalnych lokacji typu święta kraina.

Dostępne są wyzwania dla graczy, w których można zdobyć dodatkowe nagrody za najwięcej wygranych walk, czy za najwięcej zdobytych punktów w pojedynkach rankingowych.

Grę urozmaicają takie przedmioty jak talizmany, artefakty, tajemnicze skrzynie, klucze bogów, surowce, narzędzia do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*