foe_and_pl_b1_480x320
Knights

Knights jest to gra fantasy oparta na autorskim silniku i jest prowadzona przez ponad 10 lat przez jedną osobę.

W grze mamy do wyboru dziewięć ras i dziewięć klas, zatem jest w czym przebierać. Każda rasa i klasa oferuję inne bonusy do atrybutów, takich jak siła, zręczność, zwinność, wytrzymałość i szczęście. Dostępne jest 150 przedmiotów, w tym przedmioty unikatowe, które zdobyć to nie lada wyzwanie. Ciekawym elementem gry jest kuźnia, w której mamy możliwość ulepszania swojego uzbrojenia.

System gildii pozwala graczowi dołączyć do istniejącej już gildii, lub na stworzenie nowej. Największa zaletą bycia w gildii jest właśnie dostęp do wspomnianej wyżej kuźni, czy dostęp do wędrówek, w których wraz z innymi graczami możemy zdobyć obfite nagrody. Ponadto zawsze możemy liczyć na wsparcie innych członków.

knights

Głównymi zadaniami w grze są zadania na zdobycie tytułu dla swej postaci, pierwszy tytuł to Hrabia, następnie Margrabia i na samym końcu tytuł Lorda. Gracz znajdzie również zadania podrzędne. Na chwile obecną jest trochę ponad pięćdziesiąt, lecz wiele z nich to zadania wielopoziomowe.

Po zdobyciu odpowiedniego poziomu i skolekcjonowaniu dobrego uzbrojenia możemy udać się na turnieje typu arena, czy koloseum, gdzie rywalizujemy z innymi graczami. W arenie spośród wszystkich ochotników losowanych jest dwóch, którzy stoczą ze sobą pojedynek, zaś reszta graczy może obstawiać losy, w których obstawiają zwycięzcę. W koloseum spośród ochotników zostają utworzone cztery grupy, w których każdy walczy z każdym i najlepszy gracz z grupy trafia do grupy weteranów, gdzie toczą się pojedynki o pierwsze miejsce w turnieju.

Co miesiąc odbywają się wybory na króla, który organizuje w grze eventy, otwiera dostęp do specjalnych lokacji typu święta kraina.

Dostępne są wyzwania dla graczy, w których można zdobyć dodatkowe nagrody za najwięcej wygranych walk, czy za najwięcej zdobytych punktów w pojedynkach rankingowych.

Grę urozmaicają takie przedmioty jak talizmany, artefakty, tajemnicze skrzynie, klucze bogów, surowce, narzędzia do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*