foe_and_pl_b1_480x320

Wkrocz do świata greckich bohaterów i graj całkowicie za darmo!

Zadbaj o przychylność jednego z bogów Olimpu, a z boską opatrznością, staniesz się władcą antycznej Grecji. W darmowej grze przeglądarkowej Grepolis wszystko jest możliwe. Grepolis to darmowa gra online dla każdej przeglądarki. To strategiczna rozgrywka, która wciągnie Cię bezpowrotnie. Rozgrywka ma miejsce w antycznej Grecji, gdzie dokonujesz wyboru jednego z kilku dostępnych światów.

antyczne miasto w grepolis

Podbijaj sąsiadów, zbuduj własne imperium. Jak zacząć?

Grepolis to przeglądarkowa gra strategiczna i ekonomiczna, która niczym nie ustępuje komputerowym odpowiednikiem. Ci, którzy spodziewają się łatwej rozgrywki, mogą się zawieść. Grepolis to wymagająca, czasochłonna i rozbudowana pozycja. Kluczem do sukcesu jest budowa potężnego imperium, problem polega na tym, że z początku wkładamy małą jedynie osadą. Będziemy więc zmuszeni podbijać sąsiednie tereny, zbierać pieniądze i rozbudowywać samo miasto oraz naszą armię. Jednak nawet mając silną armię, szybko przekonasz się, że podboje nie są proste. Dopiero połączone siły – Twoje i Twoich sojuszników, będą w stanie skutecznie zmieść wrogów z powierzchni ziemi.

Kiedy zostaniesz dowódcą potężnej armii, szanowanym dyplomatą, która posiada wielu sprzymierzeńców i uwielbianym władcą krainy, która rozrasta się w szybkim tempie, zobaczysz, że to nie koniec. Aby móc odkrywać nowe terytoria, będziesz musiał stać się odkrywcą. W Akademii Nauk czekają do wynalezienia nowe jednostki wojskowe oraz różnego rodzaju ustawy i rozporządzenia, które wprowadzą twoje miasto na nową ścieżkę rozwoju. Rozmaite i ciekawe elementy społeczeństwa greckiego polis wciągną Cię swoją mechaniką, jeśli cenisz greckich bogów, a mityczne jednostki są dla Ciebie fascynujące i ciekawe – wkrocz do tego mitycznego świata i ciesz się grą całkowicie za darmo!

grepolis

Zarządzaj własnym polis i buduj silne imperium z dostępnych w grze surowców

W Grepolis musisz nieustannie pilnować tego, czy Twoje miasta – państwa ciągle się rozwijają. W celu wzmocnienia Twojego polis stawiaj kolejne budynki, zawieraj sojusze. W Grepolis możesz szkolić kolejne jednostki do swojej armii, a jeśli chcesz zdobyć przychylność Posejdona, Hadesa, Hery czy Ateny, możesz to zrobić, wznosząc świątynie, na cześć konkretnego bóstwa. Dzięki stawianiu takich świętych budynków, otrzymasz niezawodne wsparcie od bogów. To gra strategiczna, więc musisz nieustannie myśleć o tym, jak zwiększyć liczbę mieszkańców Twojego miasta – państwa, mieć stały dostęp do surowców i dbać o swoich greckich poddanych.

Zawieraj potężne sojusze z innymi graczami i razem ruszcie w świat – to zdecydowanie najlepsza gra strategiczna dla każdej przeglądarki. Jeśli właśnie lubisz ten typ gier, gdzie musisz najpierw ułożyć odpowiedni plan, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję – Grepolis jest właśnie dla Ciebie! Twoja przygoda może rozpocząć się już dziś – Grepolis to darmowa, polska gra, gdzie wkroczysz do świata polis, poznasz innych graczy, a Twoim zadaniem będzie budowa miasta, stawianie kolejnych budynków, zawieraj potężne sojusze i przymilaj się do bóstw, wówczas Zeus, Hera czy inny grecki bóg, któremu wyrazisz swoją chwałę poprzez wzniesione przez Ciebie potężne, święte budynki, na pewno pomoże Ci w konkretnym starciu i zawalczy również o Twoje sojusze.

Zdobądź przychylność każdego z bóstw Hery, Ateny. Posejdona, Zeusa, Hadesa ich łaska to Twoje zwycięstwo!

Wznieś w grze Cuda Świata, stwórz potężne mityczne jednostki i miej grecki świat w swoich rękach! Łaska, jaka może Ci dać konkretny bóg, z pewnością sprawi, że odniesiesz sukces i zwycięstwo w stoczonej walce. Potężne siły Hadesa, Hery, Zeusa, Ateny i Posejdona z pewnością wzmocnią Twoje mityczne jednostki, co będzie skutkowało podbojem starożytnej Grecji, właśnie przez Ciebie! Dołącz do świata Grepolis i poznaj siłę Zeusa. Kiedy zacznie brakować Ci surowców, a Twoje miasta w starożytnej Grecji tracą na sile – Hera z pewnością temu zaradzi, wystarczy wznieść poświęcone czci bogów budynki, za ich sprawą bóg ześle na Ciebie i Twoja armię błogosławieństwo.

Jeśli właśnie typ gier strategicznych jest dla Ciebie ulubionym trybem rozgrywki – Grepolis z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Świat starożytnej Grecji to polska gra online, gdzie możesz rozwijać postać i swój antyczny świat, jak tylko będziesz chciał. Grepolis posiada starannie dopracowany każdy szczegół i jest dziełem najlepszych twórców właśnie rozgrywek strategicznych – przekonaj się, jak rewelacyjna jest właśnie ta gra!

Grepolis to antyczny świat gry online – zanurz się w starożytnym polis

Wszyscy dobrze wiemy, jaka religia obowiązywała w starożytnej Grecji. To były czasy, w których cześć oddawano Zeusowi, Posejdonowi, Herze czy Atenie. Ludzie modlili się do odpowiedniego bóstwa, w zależności od tego, o co proszą. W Grepolis będziesz miał okazję również poznać nowych graczy i zyskać nowe, cenne znajomości. Razem możecie więcej! Połączcie swoje siły i stwórzcie potężny sojusz. Planowanie wspólnych ataków, posunięć i bitew z pewnością zwiększy Wasze szanse na zwycięstwo! Razem zbudujecie potężne i olbrzymie greckie imperium! Wspólne podboje nigdy nie były tak proste i przyjemne, możesz się przekonać, jak bardzo fascynujący jest antyczny świat gry Grepolis. Zaproś znajomych do wspólnej rozgrywki, a z pewnością gra wciągnie Was na długie godziny wspólnej strategicznej bitwy.

Nie inaczej jest w Grepolis, będziesz musiał wybrać tylko jednego boga, który da Ci swoje błogosławieństwo. W grze bóstw jest sześć. Musisz się jednak zastanowić, które wybrać – Zeus potrafi przyzwać Minotaura lub wspomóc armię w ofensywie, Posejdon może przyzwać Cyklopa i Hydrę, a jego boskie moce wspierają przede wszystkim walkę okrętów, Hera potrafi przywołać Harpie i Meduzy oraz zapewnia dodatkowe surowce poddanym. Każdy z mitycznych bóstw pomoże Ci w innej kryzysowej sytuacji, możesz być jednak pewien, że kiedy wzniesiesz poświęconą budowlę ku czci jednego z bóstw, ten odwdzięczy Ci się nieocenioną pomocą w każdej stoczonej walce, czy ciężkich bitew na greckich wodach. Zaloguj się do gry i wybierz mądrze!

1 komentarz

  1. Co znaczy słowo „opaczność”?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*