foe_and_pl_b1_480x320
Doggi-Game

Doggi-Game to wyjątkowa gra przeglądarkowa poświęcona tematyce psów. To zupełnie darmowa pozycja, która pozwoli Wam wcielić się w hodowcę uroczych psiaków. Jeśli macie już dość gier o piratach, orkach i kosmitach i szukacie niezobowiązującej i bezstresowej rozrywki, to świetna pozycja dla Was!

Zostań hodowcą światowej klasy!

W grze przeglądarkowej Doggi-Game zostaniesz hodowcą rasowych psów. Jeżeli myślisz, że to proste zadanie, bardzo się mylisz! Mamy do czynienia ze stosunkowo złożoną pozycją. Czeka Cię cała masa problemów, zadań do wykonania i decyzji, które wcale nie są proste do podjęcia. Po pierwsze, każdy gracz może sam zdecydować jaką rasę będzie rozwijać. Do wyboru mamy klasyczne psy z rodowodem oraz prześliczne kundelki. Możemy także zdecydować się na hodowlę psów mieszanych.

Kiedy dokonasz już właściwego wyboru, będziesz musiał zająć się swoimi podopiecznymi. To również nie lada wyzwanie. Każdy właściciel czworonoga doskonal wie, że trzeba poświecić mu sporo czasu i uwagi. Przygotuj się więc na karmienie, kąpiele, pieszczoty, gry i zabawy, trening oraz długie spacery. Przed każdym graczem stoi szereg trudnych zadań, a dopiero ich wykonanie pozwoli zdobywać coraz to wyższe rankingi.

W Doggi-Game walczymy przede wszystkim o prestiż wśród graczy. Odpowiednia taktyka oraz trochę pracy sprawią, że Twoja hodowla szybko zostanie doceniona.

Czy warto zagrać w Doggi-Game?

Zdecydowanie tak! Niech Was nie zwiedzie tematyka gry. To nie jest tytuł wyłącznie dla najmłodszych. To wymagająca pozycja, przy której spędzicie długie godziny. Tym bardziej, że gra jest całkowicie darmowa i w przeciwieństwie o innych, podobnych tytułów, jest dopracowana pod każdym aspektem.
Załóż darmowe konto już dziś, jeżeli jesteś gotowy na:

  • Długie godziny dobrej zabawy;
  • Dopracowaną i kolorową oprawę;
  • Spacery ze swoimi pupilami.

Jeżeli uważasz, że opieka nad psem to drobnostka, koniecznie zagraj w Doggi-Game, a przekonasz się, że wcale tak nie jest. Wychowując swojego pupila musisz mieć oczy z tyłu głowy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*