foe_and_pl_b1_480x320
Wizard 101

Miasto Wizard City i inne światy wielkiej Spirali są zagrożone ze strony czarnoksiężnika Malistair. Jeśli chcesz im pomóc to wciel się w postać młodego adepta sztuki magicznej i przeżyj niesamowite przygody. W grze Wizard101 możemy wybierać pomiędzy siedmioma szkołami magii gdzie będziemy uczyć się czarów, które będą w formie kart zbieranych w naszym plecaku. Im będzie ich więcej tym większą będziemy mieli siłę i moc. Czary możemy również wykorzystać do walk PvP.

Wizard City w grze free to play

Jesteśmy młodzi, mało doświadczeni i trafiamy do wybranej szkoły magii znajdującej się w Wizard City. W momencie przybycia dowiadujemy się, że zły czarnoksiężnik Malistaire ze smoczymi sojusznikami chce zniszczyć cały świat. Od razu stajemy się bohaterami, bo z pomocą dyrektora szkoły magii odpieramy atak złego maga. Jest to pierwsza przygoda w formie samouczka, dzięki czemu dowiadujemy się, jakie są zasady tej wyjątkowej gry.

jazda na koniu w grze mmo wizard 101

W szkole będziemy dostawać wiele zadań. Na początku nie będą one zbyt wymagające, ale ze zdobywanym doświadczeniem będziemy szybko awansować w hierarchii magów. Gra jest bardzo rozbudowana, dlatego przezywając kolejne przygody będziemy poznawać światy inspirujące różnymi kulturami i epokami. Będą światy związane z Egiptem czy Japonią. Przez świat przygód idziemy pieszo, ale jedziemy wierzchowcem. Możemy wybierać konia, latającą miotłę, tygrysa szablozębnego, sokoła albo smoka. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych zwierząt.

Wizard101 – gra, która piekielnie wciąga

Nasi przeciwnicy będą bardzo wymagający. Podzieleni są na kategorie: bossowie, elitarni wrogowie, itp. W grze spotkamy ponad tysiąc różnego rodzaju przeciwników. To, dlatego tak ważne są karty z czarami wykorzystywane w walkach. Mamy do wyboru dziesiątki różnego rodzaju czarów, a są one uzależnione od tego jaką szkołę wybierzemy. Walka rozgrywa się w turach. Zwycięska walka to zdobyte doświadczenie, ulepszenie ekwipunku oraz wiele ciekawych i przydatnych przedmiotów. Urozmaicenie gry to również system PvP. Można łączyć się w drużyny albo walczyć samemu.

Wizard City to miejsce dla czarodziejów!

Relaksujemy się w zamku, którzy przez nas będzie udekorowany. Można również zająć się hodowlą zwierząt potrzebnych nam do poruszania się po świecie. Można wybrać się na wycieczkę po świecie żeby kupić ciekawe przedmioty lub zrobić je samodzielnie. Dla relaksu można pójść na ryby albo uprawiać własny ogródek.

Gra będzie się podobała graczom lubiącym świat magii. Jest ona bardzo rozbudowana ma bajkową grafikę, magiczny klimat i wiele, wiele atrakcji, które sami poznamy.

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*